Grafiker Olmak İstiyorum İş İmkanları Hakkında Yardıma İhitiyacım Var ...

After Effects - Grafiker Olmak İstiyorum İş İmkanları Hakkında Yardıma İhitiyacım Var ... Sponsorlu Bağlantılar Değerli Grafikerler.net üyesi arkadaşlar ...İçinizde bireysel olarak bu işle ilgilenen veyahutta kurumsal bir şirkette çalışan grafikerlerin olduğu bir gerçek Uzatmayayım ÇEKO son sınıf öğrecisiyim ...Kendimi yansıtmayan bir bölümde ...

derbeder0307 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derbeder0307

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

ünlem

Alt 12-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Değerli Grafikerler.net üyesi arkadaşlar ...İçinizde bireysel olarak bu işle ilgilenen veyahutta kurumsal bir şirkette çalışan grafikerlerin olduğu bir gerçek Grafiker Olmak İstiyorum İş İmkanları Hakkında Yardıma İhitiyacım Var ...
Uzatmayayım ÇEKO son sınıf öğrecisiyim ...Kendimi yansıtmayan bir bölümde olduğumu düşünüyorum ve adım adım Memurluğa doğru ilerliyorum (Sistemin Acımasızlığı)...
After Effect,PhotoShop ,çeşitli Video Edit prolarıyla ilgilendim ,ama yeterli düzeyde değilim ...Sizce bu proları çok iyi öğrensem iş imkanlarım nasıl olur ...Teşekür ederim şimdiden cevap yazan arkadaşlara ....:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

omerkorkmazer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerkorkmazer

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yeteneğin varsa mesleğe dal ama zaten piyasa fazla ve kalite aranmıyor artık. Kendine kalmış piyasayı incele daha net karar alırsın
Bu mesajdan alıntı yap
derbeder0307 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

derbeder0307

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 13-03-2012 #3
ömerkorkmazer teşekkür ederim yorumun için Grafiker Olmak İstiyorum İş İmkanları Hakkında Yardıma İhitiyacım Var ...
Bu mesajdan alıntı yap