GrafikER olmak istiyorum seneye tablet alıcam önerileriniz nedir ?

Grafik Tabletler ile ilgili soru ve sorunlarınız. - GrafikER olmak istiyorum seneye tablet alıcam önerileriniz nedir ? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar seneye yazın tablet almak istiyorum ama hiç bir fikrim ve ya bilgim yok önerileriniz nelerdir fiyat sınırım 150:TL yardım edin......

qreafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qreafiker(27)

Öğrenci (Grafik) / Aydın

Dosya19

Alt 25-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar seneye yazın tablet almak istiyorum ama hiç bir fikrim ve ya bilgim yok önerileriniz nelerdir fiyat sınırım 150:TL yardım edin...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fikriniz ve bilginiz yoksa tableti neden alıyorsunuz ?
Bu mesajdan alıntı yap
qreafiker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qreafiker(27)

Öğrenci (Grafik) / Aydın

ünlem
Alt 26-09-2012 #3
Başlıkta Yazıyor Grafiker olamk isyorum ve 50 kişi bakmış 1 kişi bile yorum yapmamış.
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 26-09-2012 #4
grafiker olmak istemenizle tabletin alakası ne onu anlayamadım izahınız yalnış olduğu için yorum yapılmamış olabılır GrafikER olmak istiyorum seneye tablet alıcam önerileriniz nedir ?
Ben grafiker olurken tabletim yoktuGrafikER olmak istiyorum seneye tablet alıcam önerileriniz nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 26-09-2012 #5
150 tl lik bir tabletle ne gibi bir tasarım düşünüyorsunuz anlayamadım ? Tabletle falan uğraşma masa üstü bilgisayar falan al kur tasarım yapacağın yada öğreneceğin tasarım programını işine bak derim ne yapcan tableti mableti GrafikER olmak istiyorum seneye tablet alıcam önerileriniz nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 26-09-2012 #6
Bence de önce bi başla bakalım grafiker olmak isteğini gerçekleştir. Sonra diğer konularla ilgilenirsin. Hem seneye kadar tablet modelleri de fiyatları da bolca değişir. Ona o zaman bakarsın GrafikER olmak istiyorum seneye tablet alıcam önerileriniz nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
muhendisane isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muhendisane

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Bu mesajdan alıntı yap
UC-LOGIC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UC-LOGIC

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 03-10-2012 #8
arkadaşların genel olarak yazdığı gibi,

Grafik tablet bir araçtır ve sizin yeteneklerinizi sonuna kadar kullanmanızı sağlar.
En iyi boyalar ve fırçalar sizi Picasso yapmayacağı gibi en iyi T cetveli mühendis yapmayacaktır.

Grafiker olmak için öncelikle eğitiminize yön vermelisiniz ve eğitiminizde yol alırken alt branşları seçebilirsiniz.

UC Logic'in A6 modellerine dilerseniz bakabilirsiniz ama dediğim gibi öncelikle ne yapmak istediğinize karar verirseniz daha kolay

TeknoBiyotik: UC Logic Lapazz FunPad FP640 1024 Basınç Hassasiyetli A6 Grafik Tablet - Grafik Tablet - Çevre Birimleri
Bu mesajdan alıntı yap