Grafiker olmak istiyorum!

Temel Tasarım İlkeleri - Grafiker olmak istiyorum! Sponsorlu Bağlantılar Simdiden soyleyeyim FORUMDA ARADIM!!...Buldugum bilgiler cok isime yaradı koyanlardan allah razı olsun fakat sadece logoların amacını ve dikkat edilmesi gereken seyleri bulabildim hangi programları kullanacagımı bir turlu bulamadım.Bu ...

ufakbatu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufakbatu(26)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 22-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Simdiden soyleyeyim FORUMDA ARADIM!!...Buldugum bilgiler cok isime yaradı koyanlardan allah razı olsun fakat sadece logoların amacını ve dikkat edilmesi gereken seyleri bulabildim hangi programları kullanacagımı bir turlu bulamadım.Bu konuda biraz sabırsızım galiba bir kac logo yapmak istiyorum fakat nasıl logo yapacagımı bilmiyorum su an yaptıgım tek sey photoshop ile kulüp logolarını taklit etme onlar uzerinde degisiklik yapmak ve bu bana zevk vermiyor.Yeni bir seyler yaratmak istiyorum.Kara kalem calısmalarım var bana gore guzel seyler ortaya cıkıyor ama bunları sanal ortama geciremiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz?Grafik yapmak icin hangi programları kullanmalıyım ve ben bulamadım ama forumda bi yerlerde varsan bana onların linklerini verebilirmisiniz?Tabi nasıl kullanılacagını da bilmiyorum hatırlatayım.Tek bildigim biraz photoshop oda magic eraser den ibaret :sadsmile: HAZIRCI DEGİLİM bunu soylemek istedim cunku bile bile forumu kirletiyor gibi gorunmek istemiyorum...Simdiden tesekkur ederim.Biraz onyargılı konusmus olabilirim kusuruma bakmayın :angel::rofl::rofl:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bilgilknur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgilknur(36)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 22-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bende senin gibi yeni sayılırım,uzun yıllar photoshop kullandım ama sadece hobi olarak geliştirdim kendimi,sonra freehand öğreneyim dedim photohop gibi sandım ama çok farklı bence ve çokda güzel,sonrada corel draw öğrendim freehandmi Corel mi sorularıyla çok sık karşılaşıyorsun ama ikisindende olamıyorsun.sonra dersleri takip edersen bu üç programı buradan gayet güzel öğrenebilirsin,tabi başka programlarda var ama ben şimdilik bu üçünü geliştirmeye çalışıyorum.Umarım birazcık yardımcı olmuştur.Birde logoları hangi programda çizeyim demişsin,bunu cevabınıda genel olarak vereyim,en kısa yol bildiğin yoldur demişler ya, sen hangi programı daha rahat kullanıyorsan en iyi işleri orada yaparsın.Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
ufakbatu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ufakbatu(26)

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 22-01-2009 #3
hic bir programı kullanmadım desem yeridir soyledigim gibi sadece magic eraser ile sil tekrar boya islerini yaptım ve pek bir sey bildigimi zannetmiyorum bir sey ogrenicem buna cok istekliyim ama neyi nasıl ogrenecegimi bilmiyorumGrafiker olmak istiyorum!
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
grafiker, istiyorum, olmak