Grafiker olmaktan pisman oldunuz mu

Diğerleri - Grafiker olmaktan pisman oldunuz mu Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar arkadaslar ben grafiker olma yolunda yeniyim eger grafiker olmaktan pisman olduysaniz nedenlerini benimle paylasabilirmisiniz...

Grafiker olmaktan pisman oldunuz mu
*GrAfIkEr* isimli Üye şimdilik offline konumundadır

*GrAfIkEr*

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 03-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar

arkadaslar ben grafiker olma yolunda yeniyim eger grafiker olmaktan pisman olduysaniz nedenlerini benimle paylasabilirmisiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 03-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaslar ben grafiker olma yolunda yeniyim eger grafiker olmaktan pisman olduysaniz nedenlerini benimle paylasabilirmisiniz
Nie sen piskologmusun :sleepy::sleepy:
Bu mesajdan alıntı yap

*GrAfIkEr*

Alt 03-08-2008 #3
psikolog falan diiilim az öncede belirttigim gibi grafiker olma yolunda yeniyim ve bazi sorular icindeyim bu sorularin cevaplarinida burada ögrenebilirimde ondan canim tamammi (psikolok olsam burda isim olmazdi)
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-08-2008 #4
insanlar yaptıkları meslekten pişman olacaksa bu işin ne eğitimini alır ne de yıllarını bu uğurda harcarlar... bu söylediğim sadece grafikerlik için değil her meslek için geçerli...
madem grafiker olma yolunda ilerliyorsunuz şöyle söyleyeyim... grafikerlik zevkli olduğu kadar zor yanlarıda olan bir meslektir... çoğu zaman stres içinde geçer... ama bir şeyler yaratmak ve bunu çevrenizde görmek, beğeni toplamak tüm o çektiğiniz sıkıntılara kat kat değer... 14 senelik grafikerim ve hiçbir zaman bir gün bile - ah ben ne yaptım, neden bu mesleği seçtim demedim dememde! aksine iyiki bu mesleği seçmişim diyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

*GrAfIkEr*

Alt 04-08-2008 #5
tesekkür ederim ben bu bölüme istiyerek sectim pisman deiliim ama bi hocamin sözlerine takilmisti aklim isallah bende grafiker oldugumda ah ben ne yaptim demem...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 06-09-2008 #6
valla ben grafiker filan degilim ama grafiklerler bayanlar icin super meslek nereye giderlerse gitsinler mutlaka is vardır ben web master im hem cizim yapar hemde flasta ve dreamde site yaparfım cok pismanım ama acıkcası nedenlerini merak ediyosan sana maddeler halinde yazarım Grafiker olmaktan pisman oldunuz mu)
Bu mesajdan alıntı yap
lovebrigand isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovebrigand

Grafiker / Gaziantep

Alt 08-09-2008 #7
sen öğren kardeşim hiç yoktan öğrenir ama yapmazsın bu kadar basit
Bu mesajdan alıntı yap

*GrAfIkEr*

Alt 09-09-2008 #8
yani grafikerlik sana göre zor ölemi demek istedin
Bu mesajdan alıntı yap
Nüket HOTALI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nüket HOTALI(45)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-09-2008 #9
Böylesi negatif bir soruya ne gerek var? Zaten grafiker olmaktan memnunmusunuz? vb. biçiminde açilmis konular var. Aynı kapıya çikar.....
Bu mesajdan alıntı yap

*GrAfIkEr*

Alt 09-09-2008 #10
dier acilan konulari görmedim ben bu bölümü isteyerek ve severek okuyorum sadece bi hocamin sögledigi sözlere takilmisti kafam rahatsizlik verdiysem bu konuyu acarak rüm grafikerler.netten özür diliorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
grafiker, oldunuz, olmaktan, pisman