Grafiker & Pazarlama

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker & Pazarlama Sponsorlu Bağlantılar Firmamız bünyesinde tam zamanlı yada freelance çalışacak grafikere ihtiyaç vardır. Verilen işi zamanında ve hızlı bir şekilde çözümleyecek estetik düşüncesi geniş corel, photoshop, çok iyi derecede bilen çalışma ...

Grafiker & Pazarlama
yakamoz002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yakamoz002

Grafiker / Aksaray

Grafiker & Pazarlama

Alt 24-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmamız bünyesinde tam zamanlı yada freelance çalışacak grafikere ihtiyaç vardır. Verilen işi zamanında ve hızlı bir şekilde çözümleyecek estetik düşüncesi geniş corel, photoshop, çok iyi derecede bilen çalışma arkadaşı arıyoruz aynı zaman da prim ile çalışacak aktif satış personeline ihtiyaç vardır. ilgilenenler lütfen mesaj atsın.

Yerimiz İçanadolu Aksarayda
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

turkmen_san isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turkmen_san

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 25-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
photo shop u profosyonel şeklide kullanıyorum freelance olarak sizinle çalışabilirim ilgilenirseniz sevinirim.
NUMBER_ONE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

NUMBER_ONE

Grafiker / Kırklareli

Alt 27-03-2008 #3
SİparİŞlerİnİzİ Tİtİzlİkle Hazirlar Baskiya Hazir Halde Msn Den GÖnderebİlİrİm Bİlgİnİze...
aomeroglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aomeroglu

Grafiker / İstanbul

Freelance ÇaliŞma BaŞvurusu

Alt 31-03-2008 #4
1,5 yıl ajans olmak üzere 3 yıl deneyimli grafikerim.
İlanınızı inceledim. İyi derecede photoshop ve freehand kullanıyorum, swishmax(flash) ve web tecrübem var. 25 yaşında askerliğimi tamamlamış durumdayım.
En son çalıştığım ajansta, müzik sanatçılarının albüm ve promosyon tasarımlarını yapmaktaydım. Örnek olarak : Ufuk YILDIRIM - Aysu BAÇEOĞLU - Alihan - Meriç v.s. son albüm tasarımları bana aittir. Askerlik dolayısıyla işten ayrılmak zorunda kaldım. 500 evlerde oturmaktayım. İlgilenirseniz, örnek işlerimle ve cv ile başvurabilirim. Abdullah ÖMEROĞLU (FREELANCE ÇALIŞMA BAŞVURUSUDUR!)

Teşekkürler . İyi Çalışmalar

Tags
grafiker, pazarlama