GRAFİKER - RENK AYRIMCI (İZMİR-MANİSA) - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - GRAFİKER - RENK AYRIMCI (İZMİR-MANİSA) - Türkiye Geneli ...

erdaldem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdaldem

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-06-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

GRAFİKER - RENK AYRIMCI (İZMİR-MANİSA)

Program/Seviye: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign ve Freehand programlarını iyi derecede kullanabilen Mac kullanıcısı olmak

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Değerli Arkadaşlar Merhaba,

Yönetim danışmanlığını yaptığım, Manisa Organize Sanayiide yerleşik Matbaa sektöründe faaliyet gösteren bir firmamız için Baskı Öncesi Hazırlık departmanında görevlendirilmek üzere GRAFİKER VE RENK AYRIMCI arayışımız bulunmaktadır.

Başvurular için özgeçmişlerin aşağıdaki mail adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Bu mesajı ilgilenebilecek arkadaşlarınıza, yakınlarınıza ve gruplarınıza da göndermenizi rica ederim.

Erdal Demiralay

POZİSYON: GRAFİKER VE RENK AYRIMCI

İş Tanımı;

Letterpres, Flexso, Serigrafi ve Dijital Baskı tekniklerine göre basılacak işlerin, baskı öncesi hazırlıklarını yapmak,

İşin Gerektirdiği Nitelikler;

Eğitim Düzeyi: En az Lise Mezunu

Eğitim Alanı: Grafik Meslek Liselerinden, Üniversitelerin Matbaa veya Grafik Bölümlerinden mezun, Offset, Letterpres, Flexso ve Serigrafi baskı tekniklerin den en az birini iyi derecede bilen, baskı renk ayırımı bilgisine hakim olmak

E-posta:

Telefon: 0532 785 82 21
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 21-06-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları GRAFİKER - RENK AYRIMCI (İZMİR-MANİSA) - Türkiye Geneli - GRAFİKER - RENK AYRIMCI (İZMİR-MANİSA) - Türkiye Geneli ya da GRAFİKER - RENK AYRIMCI (İZMİR-MANİSA) - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | GRAFİKER - RENK AYRIMCI (İZMİR-MANİSA) - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
GRAFİKER - RENK AYRIMCI (İZMİR-MANİSA) - Türkiye Geneli | GRAFİKER - RENK AYRIMCI (İZMİR-MANİSA) - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
erdaldem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdaldem

Hiç Biri / İzmir

Grafiker aranıyor (İZMİR - MANİSA) - Manisa

Alt 22-06-2011 #3
İŞ İLANI: GRAFİKER (İZMİR-MANİSA)

Program/Seviye: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign ve Freehand programlarından en az birini iyi derecede kullanabilen Mac kullanıcısı olmak

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Değerli Arkadaşlar Merhaba,

Yönetim danışmanlığını yaptığım, Manisa Organize Sanayiide yerleşik Matbaa sektöründe faaliyet gösteren bir firmamız için Baskı Öncesi Hazırlık departmanında görevlendirilmek üzere GRAFİKER arayışımız bulunmaktadır.

Başvurular için özgeçmişlerin mail adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Erdal Demiralay

POZİSYON: GRAFİKER

İş Tanımı;
Letterpres, Flexso, Serigrafi ve Dijital Baskı tekniklerine göre basılacak işlerin, baskı öncesi hazırlıklarını yapmak,

İşin Gerektirdiği Nitelikler;
Eğitim Düzeyi: En az Lise Mezunu
Eğitim Alanı: Grafik Meslek Liselerinden, Üniversitelerin Matbaa veya Grafik Bölümlerinden mezun, Offset, Letterpres, Flexso ve Serigrafi baskı tekniklerin den en az birini iyi derecede bilen, baskı renk ayırımı bilgisine hakim olmak
İş Deneyimi: Minimum 2 yıl benzer bir işte çalışmış olmak
Yabancı Dil: Orta Derecede İngilizce biliyor olmak
Askerlik Hizmeti: Erkek Adaylarda tamamlamış olmak,

E-posta:

Telefon: 0532 785 82 21
Bu mesajdan alıntı yap