Grafiker- Sanat Yönetmeni | Ataşehir - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker- Sanat Yönetmeni | Ataşehir - İstanbul ...

moneta tanitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moneta tanitim

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-09-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker- Sanat Yönetmeni | Ataşehir

Program/Seviye: Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Grafik Tasarım, Görsel İletişim Tasarımı bölümlerinden mezun,
Mac ortamında Photoshop, Illustrator, Indesign, Acrobat Pro PDF gibi tasarım programlarına hakim ve hızlı çalışabilen,
Güçlü bir portfolyoya sahip, tasarım ve fikirleriyle fark yaratan,
Sadece grafiksel değil, fikir ve metin alanlarında da kreatif bakış açısına sahip, konsept geliştirme konusunda deneyimli,
Hızlı ve pratik çözümler üretebilen, gelen revizyonları hızlı ve dikkatli şekilde tamamlayabilecek, müşteri odaklı,
Yaratıcı, pozitif, esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek,
Ajansın tüm tasarım süreçlerinde (dijital ve basılı işler) aktif rol alarak doğru yönlendirmeleri yapabilecek,
Planlama, önceliklendirme ve iş takibi becerisine sahip,
Tasarım trendlerini, sosyal ve teknolojik olayları yakından takip eden,
Tercihen İngilizce bilen,
Sorumluluk sahibi, yaratıcı, yenilikçi, proaktif adayların başvurularını bekliyoruz.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Mevcut müşterilerin tüm yaratıcı çalışmalarının sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlamak,
Müşteri talepleri doğrultusunda güçlü tasarımlar oluşturmak,
Baskı öncesi süreçlere hakim olmak,
Gerektiği durumlarda uygulama çalışmaları da yapabilmek ve ekibi yönlendirebilmek.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-09-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker- Sanat Yönetmeni | Ataşehir - İstanbulGrafiker- Sanat Yönetmeni | Ataşehir - İstanbulGrafiker- Sanat Yönetmeni | Ataşehir - İstanbulGrafiker- Sanat Yönetmeni | Ataşehir - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..