Grafiker Stajyer Aranıyor - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Stajyer Aranıyor - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Grafiker Stajyer Aranıyor Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay/Bayan Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar, ofix.com adlı e-ticaret sitesinde bizimle çalışacak yardımcı grafiker stajyer iş ...

cocozero isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cocozero

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker Stajyer Aranıyor

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Merhaba arkadaşlar,

ofix.com adlı e-ticaret sitesinde bizimle çalışacak yardımcı grafiker stajyer iş arkadaşları arıyoruz.

Detaylı bilgi ve iletişim için mail atmanız yeterli olacaktır.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafiker Stajyer Aranıyor - Türkiye GeneliGrafiker Stajyer Aranıyor - Türkiye GeneliGrafiker Stajyer Aranıyor - Türkiye GeneliGrafiker Stajyer Aranıyor - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

cocozero isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cocozero

Acil Stajyer! - İstanbul

Alt 15-08-2013 #3
Acil Stajyer!

Program/Seviye: Photoshop
Illustrator ve ya Corel

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: ofix.com e-ticaret sitesinde bize yardımcı olacak stajyer arkadaşlar aramaktayız. Çok keyifli bir çalışma ortamımız olduğunu özellikle belirtmek isterim.Hem bulunduğumuz ofisin manzarası hemde çalışma arkadaşlarından yana hiç bir sıkıntı çekmeyeceğiniz bir yer.

Ofisimiz ikitelli organize sanayii bölgesindedir.

İlgilenen arkadaşlar aşağıdaki e-posta adresinden bana cv ve portfolyolarını iletirler ise sevinirim...

E-posta: *********

Telefon: *********
yildiz3506 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yildiz3506

Öğrenci (Grafik) / İzmir

ilan için rahatsız etmiştim

Alt 15-08-2013 #4
Mrb ben deü yandal grafik mezunuyum grafiker olarak çalışmak istiyorum iş hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz
yildiz3506 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yildiz3506

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 15-08-2013 #5
kusura bakmayın istanbul olduğu üye olmadan görünmüyodu yeni gördüm
haluk36 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

haluk36

Alt 16-08-2013 #6
Merhaba.İlan güncel mi ?
genczb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

genczb

Alt 17-08-2013 #7
merhaba grafikerler.net sitesine vermiş olduğunuz grafik okuyan stajyer aradığınız ilanını gördüm benim haziran eylül arasında staj yapma zorunluluğum var yazdığınız niteliklere uyuyorum .
5 yıl profesyonel stüdyo fotoğrafçılığı yaptım ve devam ediyorum. lise 4 te de mavıbulut yayınevınde staj yaptım. dumlupınar üniversştesi gsf grafik tasarım 3. sınıf öğrencisiyim. ist avrupa yakasında ikamet ediyorum. bilgilerinize.
glyrt55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

glyrt55

Öğrenci (Grafik) / Samsun

Alt 22-08-2013 #8
Merhaba.Samsun 19 Mayıs Üniversitesi'nde Grafik Tasarımı okuyorum.Bana iş ile ilgili bilgi verebilir misiniz? ********* buradan ulaşabilirsiniz.
emineatli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emineatli

Alt 02-05-2014 #9
Merhaba
İstanbul Gelişim Üniversitesi 1. sınıf Grafik Tasarımı öğrencisiyim.Staj yapmak istiyorum.
Kullanabildiğim programlar:
-Freehand
-Adobe Illustrator
-Adobe Dreamveawer
-Adobe Photoshop
-Adobe Fireworks
-Html kodları
-Pascal
İlginize Teşekkürler.
Saygılarımla...