grafiker

Sonuçlanan İlanlar - grafiker ...

grafiker
xselin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xselin

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Güzel sanatlar fakültesi grafik tasarım bölümünden mezunum. Okulla birlikte bikaç yerde çalışmıştım. Aynı zamanda 8 aydır kurumsal bi firmanın grafikeri olarak çalışıyordum. Ancak ekonomik krizden dolayı departman kapatıldı.
Freehand, Photosop çok iyi derecede biliyorum. Kendimi geliştire bileceğim ve iyi bi firmada grafiker olarak çalışmak istiyorum.

Merhaba

Freelance iş yaptırmak isteyenler özelden mesaj atabilir. Logo, kurumsal kimlik, araç giydirme, broşür, katolog, stant tasarımı işleri yapılır. İlgilenenler özelden mesaj atabilirler.

çalışmalar 1

grafiker

grafiker

grafiker

grafiker

grafiker

grafiker

grafikergrafiker

grafiker

grafiker

grafiker

grafiker
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hatice ÇAVDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hatice ÇAVDAR

Kargacık Burgacık

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Yaşam Hakkına Saygı

“ Bilim ve sanat, bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar.
Uçamayanlar ise tavuk olur...
"Tavuk toplum", önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alındığının farkında bile olmaz!"
DARWİN

Tanrım beni baştan yarat yoksa durur durur merak ederim...

bilcan reklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilcan reklam

Matbaacı / İstanbul

etiket

Alt 21-04-2009 #3
Merhaba, çalışmışolduğumuz tekstil firmlarının etiket ihtiyacları için yeni tasarımlara ihtiyacımız vardır. konu ile ilgilenirseniz mesaj yazabilirsiniz.
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-04-2009 #4
grafiker

çalışmalar açılsın diye dakikalarca beklemek zorunda kalmak konunun kalanına hiç bakmadan sayfayı kapatmanın başlıca nedenlerindendir
özellikle iş aramak için açılmış topiklerinizde buna özen göstermelisiniz
eklediğim ekran görüntüsünde ki gibi abartılı ölçülere gerek yok çalışma eklerken
sonra sıkılır insanlar kapatır geçerler sayfayı

xselin

Grafiker / İstanbul

freelance tasarım ss tasarım

Alt 26-10-2009 #5
Merhaba

Her türlü basılı iş katolog, ilan, broşür, logo, kartvizit, web tasarımı, banner yapılır. Freelance grafikerlerle çalışmak isteyenler. Bizle iletiim kurabilirler. SS tasarım adında web sitesi hazırlıyoruz. Freelance işlerde ben basılı işleri arkadaşım web tasarım işlerinin tasarımını yapmaktadır. Bütçenizi sarsmıycak uygun fiyata özgün yaratıcı işer yapıyoruz.

xselin

Grafiker / İstanbul

Alt 30-10-2009 #6
ilgilenenlere cv ve portfolyomuzu atabiliriz. Web tasarımı ve tüm basılı işleri freelance olarak yapıyoruz. Web sitemiz yakında yayınlanıcak.

xselin

Grafiker / İstanbul

freelance tasarımcı grafiker

Alt 15-02-2010 #7
Merhabalar

Freelance olarak tüm basılı işlerin tasarımı yapılmaktadır.
Portfolyomu

************ adresinden inceleyebilirsiniz.
pitikarebilisim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pitikarebilisim

Webmaster / İzmir

Alt 06-04-2010 #8
İzmir'de full time çalışacak grafiker arıyoruz.

Sizin için uygunsa ********* CV yollayabilir misiniz?

Teşekkürler.
nalan öztunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nalan öztunç

Grafiker / İstanbul

Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!

Alt 21-05-2010 #9
Ilanınız güncel ise sitemizden başvuru yapabilirsiniz!

platin84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

platin84

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 07-06-2010 #10
********* cv nizi bekliyorum
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
efre