grafiker...

Sonuçlanan İlanlar - grafiker... ...

grafiker...
yutan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yutan(34)

Grafiker / İstanbul

grafiker...

Alt 08-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba;
kartvizit, broşür, antetli, kurumsal kimlik,karton etiket, kumaş etiket(yaka etiketi, yan etiket) yıkama talimatı, barkod, sticker

Deneyimlerimle freelancer olarak iş arıyorum
bilginize....

programlar: corel draw - photoshop
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları grafiker... veya grafiker...sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

avkurtulus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

avkurtulus

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-11-2010 #3
matbaa ve tasarim isi ile ugrasmaktayiz. Kartvizit, el ilani, kitapcik, poster , banner, ... gibi matbaa ve gorsel tasarim urunlerinin tasariminda ekibimizde freelance olarak yer alabilecek arkadaslar ariyoruz. Genelde ogrenci arkadaslarla part-time seklinde calisiyoruz, fakat sizin calisma sekliniz nasil bilmiyorum. Part time olarak evden calisiyor musunuz? Yada calisma usulunuz nedir? Bilgi alabilir miyim? Ayrica ekte varsa kartvizit, flyer veya baskaca yaptiginiz ornek tasarim gonderebilirseniz sevinirim.

Saygilarimla

Kadir

yutan(34)

Grafiker / İstanbul

Kendimi daha iyi geliştirmek için freelancer

Alt 23-12-2010 #4
merhaba;
Grafik tasarım - Kendimi daha iyi geliştirmek için iş arıyorum.. Bir kaç yıl grafiker olarak çalıştım,fakat şuan evdeyim, ögrendiklerimi unutmamak ve yeni şeyler öğrenmek adına iş aramaktayım.mükemmel bir elemanım diyemem ama bu işi iyice ögrenip bu sektörün en iyisi olmak için çaba gösteriyorum...... freelancer olarak çalışabilirim..

corel draw-- çok iyi
photoshop-- iyi

genelde etiket firmalarında çalıştım bilginize...

yutan(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-12-2010 #5
ilan günceldir

yutan(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2010 #6
iln günceldir..

yutan(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-01-2011 #7
ilnım günceldir...

yutan(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2011 #8
merhaba;
Grafik tasarım - Kendimi daha iyi geliştirmek için iş arıyorum.. Bir kaç yıl grafiker olarak çalıştım,fakat şuan evdeyim, ögrendiklerimi unutmamak ve yeni şeyler öğrenmek adına iş aramaktayım.mükemmel bir elemanım diyemem ama bu işi iyice ögrenip bu sektörün en iyisi olmak için çaba gösteriyorum...... freelancer olarak çalışabilirim..

corel draw-- çok iyi
photoshop-- iyi

yutan(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2011 #9
Lanım guncceldır

yutan(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2011 #10
merhaba;

corel draw-- çok iyi
photoshop-- iyi

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları