Grafiker - Tabela İmalat + Montaj Elemanı - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafiker - Tabela İmalat + Montaj Elemanı - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafiker - Tabela İmalat + Montaj Elemanı Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Corel Draw ileri seviyede kullanabiliyorum Photoshopda belli başlı şeyleri biliyorum. Tabela sektöründe olduğum ...

calipo123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

calipo123

Grafiker / İstanbul

Alt 27-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker - Tabela İmalat + Montaj Elemanı

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel Draw ileri seviyede kullanabiliyorum
Photoshopda belli başlı şeyleri biliyorum.
Tabela sektöründe olduğum için ağırlıklı olarak corel draw kullandım
2 yıllık Meslek yuksek okulu Grafik Tasarım mezunuyum

İş deneyimi ve içeriği: 5,5 - 6 senedir bu sektörün içindeyim.
hem grafikerlik hemde atölye elemanıyım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0534 645 89 67
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 27-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafiker - Tabela İmalat + Montaj Elemanı - İstanbulGrafiker - Tabela İmalat + Montaj Elemanı - İstanbulGrafiker - Tabela İmalat + Montaj Elemanı - İstanbulGrafiker - Tabela İmalat + Montaj Elemanı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap