Grafiker - Tabela - Matbaa Tecrübeli Stratejik Planlama Kreatif - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Grafiker - Tabela - Matbaa Tecrübeli Stratejik Planlama Kreatif - Türkiye Geneli ...

Cevapla
Grafiker - Tabela - Matbaa Tecrübeli Stratejik Planlama Kreatif - Türkiye Geneli
Onur Günver isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur Günver

Grafiker / Balıkesir

Standart

Grafiker - Tabela - Matbaa Tecrübeli Stratejik Planlama Kreatif - Türkiye Geneli

Alt 10-05-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker - Tabela - Matbaa Tecrübeli Stratejik Planlama Kreatif

Şehir: Türkiye Geneli

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Cinsiyet: Bay

Program/Seviye: Adobe Photoshop, Corel Draw, FreeHand, indesign
Asp, Html, JavaScript, SQL, Dhtml,Xhtml, Action Script,Java , Dreamweaver

İş deneyimi ve içeriği: C.D.AR. REKLAM
Başlangıç / Çıkış Haziran 2011 / Ekim 2014
C.D.AR. Reklam’ın kuruluşundan itibaren bünyesinde bulunarak firmayı bölgesinde önemli bir noktaya ulaştırma çabalarında bulundum. Web Yazılım Uzmanı ve Grafiker Reklam Danışmanlığı görevlerini yerine getirmekteyim. Geçirdiğim Kaza sonucu 3 ay iş göremediğim için işten çıkartıldım.
Görev Grafiker - Web Tasarım Yazılım Uzmanı
Şehir Balıkesir / Altınoluk

AK REKLAM
Başlangıç / Çıkış 2010 / 2011
Ak Reklam’ da Web Yazılım Uzmanı ve Grafiker görevlerini yerine getirdim.
Görev Grafiker - Web Tasarım Yazılım Uzmanı
Şehir Çanakkale / Küçükkuyu

ÖZÇAĞ MEDYA
Başlangıç / Çıkış 2010 / 2010
Özçağ Medya Reklam Ajansı’ nda Web Yazılım Uzmanı ve Grafiker görevlerinin yanı sıra müşteri ilişkileri, reklam danışmanlığı gibi görevleride üstlendim.
Görev Grafiker - Web Tasarım Yazılım Uzmanı
Şehir Balıkesir / Edremit

AJANS DENİZ
Başlangıç / Çıkış 2009 / 2010
İki ortak kurmuş olduğumuz Ajans Deniz firması ile reklam danışmanlığı yaparak bir projenin pazarlanmasından tasarımı ve baskısına kadar katettiği tüm yolu üstlendim. Bazı anlaşmazlıklardan dolayı ayrılmak zorunda kaldım.
Görev Grafiker - Web Tasarım Yazılım Uzmanı
Şehir Çanakkale / Küçükkuyu

ÖZÇAĞ MEDYA
Başlangıç / Çıkış 2008 / 2009
Özçağ Medya Reklam Ajansı’ nda Web Yazılım Uzmanı ve Grafiker görevlerini yerine getirdim.
Görev Web Tasarım Yazılım Uzmanı
Şehir Balıkesir / Edremit

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: http://onur.onurnet.net adresinden bakılabilir

İşle ilgili açıklama: Reklam sektöründe kariyer yapmak, yükselmek hedefimdir. Buna istinaden bu iş alanında kalıcı olmak ve hayatımı bu yolda yönlendirmek prensibim olmuştur.
Web tasarım & yazılım ve grafik alanlarında çalışarak, sektörün içerisinde tecrübeler edinerek ileri düzey bilgiye ulaşmış ve uygulamada da pratiğe erişmiş konumda bulunmaktayım. Web yazılım ve tasarım alanında kendi yazılımlarımı geliştirerek altyapı oluşturmuş, bu yazılımları istediğim gibi yoğurup kısa sürede çok fonksiyonlu web sitesi oluşturabilmekteyim. Grafik alanında görsellik uyumu ve etkileyiciliği ön planda, kartvizitten dergi, katalog, tabela vs. gibi yıllardır birçok projem olmuştur. Kısacası web yazılım, tasarım, grafik, animasyon, video ve benzeri birçok alanda tek başıma proje üstlenebilmekte ve başarılı çalışmalar ortaya koymaktayım.
Kadrolu veya home Office olarak çalıştığım birçok firmada reklamcılık ana hususları hakkında, grafik & web tasarım & yazılım, reklam danışmanlığı alanlarında bir projenin pazarlanmasından tasarımı ve baskısına kadar kat ettiği tüm yolu üstlendim ve tecrübe ettim, iş deneyimleri sahibi oldum. Çalıştığım bu firmalarda tecrübe ve ustalık sahibi olduğum hususlar sırasıyla; Yayıncılık alanında dergi projelerini baştan sona -dizgi tasarım baskı- hazırlayabilmekteyim. Matbaacılık alanında kartvizit, broşür, katalog vs. gibi birçok tasarımı baştan sona baskıya sunulmaya kadar hazırlamaktayım. Son çalıştığım firmada iç ve dış cephe reklamcılığında, örneğin bir tabelanın kasa montajı, tasarımının hazırlanması, plotter, dijital baskı makinesi veya cnc den çıkartılması, yüzeye uygulanması ve son olarak mekana montajına kadar tüm işleri hazırlayabilme ustalıklarına sahip oldum. Led tabela ve diğer elektronik projelerde üretim ve montaj yapabilmekteyim. Yaptığım tüm işlerin alanında yönetim , organizesini ustalıkla üstlendim. Çalıştığım yerlerde matbaa işlerinin fason olarak üretilmesi sebebiyle, matbaa makineleriyle henüz tanışamadığımdan bu alanda da tecrübe etmeyi ve merakla öğrenerek kısa zamanda ustalaşmaktan mutluluk duyacağım. Boş zamanlarda severek üzerinde uğraştığım www.onurnet.net ile kendime ait bir hosting ve hazır site yönetim projem mevcut.

Her türlü çalışma ortamına ve temposuna ayak uydurabilmekte, niteliklerime uygun görevlerde üstün başarı sergilemekteyim. Diğer görevlerde ise çabuk kavrama ve öğrenme yeteneğim ve pratik zekam sayesinde başarıya ulaşabilmekteyim. Çalıştığım iş alanlarında yetersiz hususlarda kendimi geliştirmiş ve birçok alanda uzman seviyesine gelmiş bulunmaktayım.

Şu anda kendim bulduğum ve var olan müşterilerime matbaa dan tabela işlerine kadar tüm reklam işlerimin pazarlaması hazırlanması ve montajlarını kendim yapmaktayım. Sermayem olmadığı için kendi firmamı kuramıyorum. Gezici çalışma ile de düzenli bir gelir elde etmek zor. Reklam sektöründe tüm işlere hakimiyetim ile kendimi yöneticilik vasıflarına uygun görmekteyim. Grafiker görevini de severek üstlenmekteyim. Tercihim düzenli ve makul bir gelir karşılığında sektöründe yükselmeyi hedefleyen bir firmada çalışmaktır. Bir insanın severek yaptığı meslek ve görevde başarısının her zaman yüksek olması gerçeğini ele alarak bu yolda zorlanmadan ilerleyeceğim kanaatindeyim.

Saygılarımla

Özkan Onur Günver

E-posta:

Telefon: 0541 678 02 59
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Standart
Alt 11-05-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker - Tabela - Matbaa Tecrübeli Stratejik Planlama Kreatif - Türkiye GeneliGrafiker - Tabela - Matbaa Tecrübeli Stratejik Planlama Kreatif - Türkiye GeneliGrafiker - Tabela - Matbaa Tecrübeli Stratejik Planlama Kreatif - Türkiye GeneliGrafiker - Tabela - Matbaa Tecrübeli Stratejik Planlama Kreatif - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Cevapla

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Grafiker veya grafiker yardımcısı (Matbaa Tecrübeli) - Türkiye Geneli dcaa Freelancer İş Arayanlar 3 22-11-2013 20:59:47
Matbaa Sektöründe Tecrübeli Grafiker - Türkiye Geneli eagleist İş Veren İlanları 1 31-01-2013 20:58:35
Kreatif Ajansa Tecrübeli Grafiker arıyoruz - Türkiye Geneli vanye Sonuçlanan İlanlar 1 22-10-2012 15:10:58
matbaa tecrübeli grafiker - Türkiye Geneli yedizofset İş Veren İlanları 1 08-09-2012 16:44:25
matbaa bilgisi olan tecrübeli grafiker aranıyor - Türkiye Geneli kadir çökmez İş Veren İlanları 7 20-12-2011 14:13:17

Kapat
Şifremi Unuttum?