Grafiker tam zamanlı iş arıyor.

İş Arayan İlanları - Grafiker tam zamanlı iş arıyor. ...

bellato isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bellato(48)

Grafiker / İstanbul

Dosya22

Alt 08-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İstanbul K.Çekmece de ikamet etmekteyim. 3 yılı aşkın zamandır grafik sektöründe faaliyet göstermekteyim. photoshop, CorelDraw, freehand, programlarına cok iyi derece de hakimim. logo, katolog, broşür, insört afiş, poster, davetiye, kartvizit. vb. işlerinizi titizlik ile tasarlayabilirim. Ayrıca fotoğraf üzerinde, fotomontaj, rötüş, renklendirme, dekupe ve efect uygulamalarını seri ve titizlik ile yapabilirim. İstenildiğinde tabela tasarımları yapabilirim. Matbaa, reklam ajansı, ve ya fotograf studyosunda tam zamanlı iş arıyorum. ilgilenenlere CV mi ve çalışma örneklerimi gönderebilirim. Bu arada cinsiyetim erkek. Bayan erkek farketmez, benim için hızlı, dikkatli, titiz ve yaratıcı ve iş bitirici olsun diyorsanız iletişim için mesaj yada E-mail imden irtibata geçebilirsiniz.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
imelda isimli Üye şimdilik offline konumundadır

imelda

Grafiker / İstanbul

Alt 15-06-2010 #3
ilaniniz hala guncelse adresine cvniz ile birlikte calistiginiz islerden/tasarimlardan gondermenizi rica ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap