Grafiker tasarımcı amatör web tasarımcı desinatör designer - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafiker tasarımcı amatör web tasarımcı desinatör designer - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafiker tasarımcı amatör web tasarımcı desinatör designer Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Corel draw iyinin üstünde, photoshop orta.bu grafik tasarım programları yanında freehand, dreamweaver, flash ...

hemster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hemster

Grafiker / İstanbul

Alt 15-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker tasarımcı amatör web tasarımcı desinatör designer

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel draw iyinin üstünde, photoshop orta.bu grafik tasarım programları yanında freehand, dreamweaver, flash macromedia studyo8, ms front page web tasarım programlarını da biliyorum fakat düşük seviyede biliyorum.bir sitem vardı yenilemedım. Su ana kadar yaptıgım web site sayısı 4tür. Onlar da kapandı iş yerleri kapanınca.

İş deneyimi ve içeriği: Merter lider lazer firmasında 8ay grafikerlik yaptım.
Bakırköy kazancı kitabevinde 10 ay kapak tasarımcılığı teknik sekreter kordine müdürlüğü, web site takibi yaptım.

Bakırköy mor lila ajansta 7 ay matbaa üzerine, araç giydirme, branda v.b işlerde çalıştım. Bunların yanısıra freelance işler de yürüttüm. 4 yılı aşkın grafikerim.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Deneyimime deneyim, kariyerime kariyer katmak istiyorum. Daha iyi yerlerde çalışıp işimi geliştirmek istiyorum. Piyasadakilerin içimdeki cevheri keşfetmelerini bekliyorum ve farklı tasarımlar yaratmayı amaçlıyorum.grafikerliğin bir sürü çalışma alanı var. Her söktöründe emin adımlarla ilerlemek gelişmek istiyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafiker tasarımcı amatör web tasarımcı desinatör designer - İstanbulGrafiker tasarımcı amatör web tasarımcı desinatör designer - İstanbulGrafiker tasarımcı amatör web tasarımcı desinatör designer - İstanbulGrafiker tasarımcı amatör web tasarımcı desinatör designer - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
feraya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

feraya

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-05-2011 #3
Halkla ilişkiler firmamız için web konusunda çalışacak takım elemanı arıyoruz. Bana CV'ni ve çalışmalarından birkaç örnek gönderir misin adresine.

Teşekkürler,

Bu mesajdan alıntı yap
emrezm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emrezm

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-05-2011 #4
cv'nizi gönderebilirmisiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
netajansreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

netajansreklam

Eğitimci / İstanbul

Alt 03-06-2011 #5
Cv Lütfen

irtibat için Uygun olabilir..
Bu mesajdan alıntı yap
zekisoysal55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zekisoysal55

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-06-2011 #6
adresine CV'nizi gönderirmisiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
chockbillyre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chockbillyre

Webmaster / Aydın

Alt 19-10-2011 #7
adresine cv gönderebilirsiniz.

Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
madyou isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madyou

Grafiker / İstanbul

Alt 20-10-2011 #8
Takı tasarımı bijuteri aksesuar üretimi yapmaktayız program kıstasımız yoktur aralık ayındaki fuar' hazırlık yapmaktayız çalışma saatlerimiz esnektir ilgilenirseniz.
0212 541 76 08 - 0532 201 15 88
Bu mesajdan alıntı yap
ArkaCaddeTeam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ArkaCaddeTeam

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-10-2011 #9
mail adresi eklendi sizde eklerseniz sevinirim. . Tekstil firmasında çalışacak desenci aranıyor.
Bu mesajdan alıntı yap
hemster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hemster

Grafiker / İstanbul

Alt 13-05-2013 #10
yerınız nerede?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları