grafiker tool kit

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - grafiker tool kit ...

grafiker tool kit
grafitim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafitim(42)

Grafiker / İstanbul

grafiker tool kit

Alt 27-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

iyi çalışmalar
yaptıgım işlerin maketlerini yapmak için gerekli ne tür kırtasiye ihtiyaçlarım olur acaba...(metal cetvel ve maket bıçagı haricinde) grafiker tool kit
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kendi adıma saydıklarınızın dışında yazıcı, kağıt, bazen makas ve üzerinde kesim yapabileceğimiz cam kullanıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

grafitim(42)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2013 #3
bu söylediklerininin yanında ışıklı cam masa almak çokmu extra bir harcamayamı girer sizce
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2013 #4
ıbu döylediklerininin yanında şıklı cam masa almak çokmu extra ara harcamayamı girer sizce
eğer şahsınızaysa cam bir düzlem masa üzerinde gayet güzel işlev görüyor.
Bu mesajdan alıntı yap

grafitim(42)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2013 #5
cam masa için belli bir boyut sınırlaması varmı yada bu işin standartı varmıdır ona gerekli çizimleri yapıp yaptıracagımda .....

ayrıca buzlu cam yada içten beyaz bir camı alltan tam led aydınlatmayla düşünüyorum böylelikle altan aydınlatmalı güsel bir cam masa olur sanırım .....böylesi uygun olurmu...
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2013 #6
cam masa için belli bir boyut sınırlaması varmı yada bu işin standartı varmıdır ona gerekli çizimleri yapıp yaptıracagımda .....

ayrıca buzlu cam yada içten beyaz bir camı alltan tam led aydınlatmayla düşünüyorum böylelikle altan aydınlatmalı güsel bir cam masa olur sanırım .....böylesi uygun olurmu...
çizim masaları diye arama yaparsanız google dostumuzda değişik ebat seçenekleri mevcut...
Bu mesajdan alıntı yap

grafitim(42)

Grafiker / İstanbul

Alt 27-11-2013 #7
ewet google amcaya sordum ışıklı çizim masaları diye güsel sıonuçlar çıkardı sanırım burdan kendime uygun olanı yapıcam yada alırım grafiker tool kit)

teşekkürler
iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap