Grafiker ve Baskı Operatörü - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker ve Baskı Operatörü - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Grafiker ve Baskı Operatörü Şehir: İstanbul Aranan Şehir: Türkiye Geneli Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Corel Photoshop İş deneyimi ve içeriği: işinde performans göstericek programlara hakim olacak eleman arıyoruz Çalışma ...

can_reklammm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

can_reklammm

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker ve Baskı Operatörü

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corel Photoshop

İş deneyimi ve içeriği: işinde performans göstericek programlara hakim olacak eleman arıyoruz

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Firmamıza askerligini tamamlamış baskı operatörü aynı zamanda grafiker bay bayan eleman aranıyor

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker ve Baskı Operatörü - Türkiye Geneli - Grafiker ve Baskı Operatörü - Türkiye Geneli ya da Grafiker ve Baskı Operatörü - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker ve Baskı Operatörü - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafiker ve Baskı Operatörü - Türkiye Geneli | Grafiker ve Baskı Operatörü - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

7000ap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

7000ap

Grafiker / İzmir

Alt 02-09-2011 #3
Xerox COLOUR 1000 sertifikam var. Ve şu an kullanıyorum.. Digital baskı operatörü ve aynı zamanda grafikerlik ve tasarımcılık yapıyorum.. PC veya MAC farketmez, her ikisini de kullanıyorum. Kullandığım programlar Photoshop, illustrator, Corel Draw. aynı zamanda iç ve dış mekan baskı ve plotter oparatörlüğü de yapıyorum...

designer_91 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designer_91

Grafiker / İstanbul

Alt 03-09-2011 #4
********* ekleyin görüşelim...