Grafiker Ve Fotoğraf Edit Uzmanı - İstanbul

İş Veren İlanları - Grafiker Ve Fotoğraf Edit Uzmanı - İstanbul ...

kaantum4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaantum4

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25-07-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker Ve Fotoğraf Edit Uzmanı

Program/Seviye: Adobe Programları/Çok iyi derecede.
Ofis Programları /Çok iyi derecede.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: E-ticaret sektöründe çalışmak üzere, internet ve sosyal medyada yer alıcak tüm görsellerin düzenlenmesi, stüdyoda çekilen fotoğrafların düzenlenip internet sitesine yüklenicek ölçülere getirilmesi, gibi konular üzerine çalışabilicek, esnek çalışma koşullarına uygun, ekip çalışmasında başarılı, tercihen daha önce internet sitesinde çalışmış, Tercihen Anadolu yakasında hikamet eden.
çalışma arkadaşı arıyoruz.

E-posta:

Telefon: 0544 341 39 52
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-07-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker Ve Fotoğraf Edit Uzmanı - İstanbulGrafiker Ve Fotoğraf Edit Uzmanı - İstanbulGrafiker Ve Fotoğraf Edit Uzmanı - İstanbulGrafiker Ve Fotoğraf Edit Uzmanı - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap