Grafiker ve Fotoğrafçı...Şişli

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker ve Fotoğrafçı...Şişli ...

moda34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

moda34

Webmaster / İstanbul

Alt 17-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firmamıza Photoshop'a hakim Full time/Part time/Stajyer grafikerler ve web tasarımcıları , Stüdyo çekimlerine hakim Full time/Part time Fotoğrafçılar alınacaktır... CV lerinizi ********* adresine yollayabilirsiniz.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Grafiker ve Fotoğrafçı...Şişli veya Grafiker ve Fotoğrafçı...Şişlisayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Atillagrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Atillagrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 19-01-2011 #3
Cv yolladım İlgileniyorum
arcantos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arcantos

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25-01-2011 #4
bende cv yollayanlar arasındayım ama cv'niz elimize ulaştı veya olumlu yada olumsuz cevabımız diye bir mail cevabı gelmedi.