grafiker ve stajyer grafiker arıyoruz;

Sonuçlanan İlanlar - grafiker ve stajyer grafiker arıyoruz; ...

Alt 24-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Firma ismi: Taxi Production
Çalışma şartları: 09:00 - 19:00 Maaş + Yemek

— Aranılan kişinin özellikleri: Sorumluluk Sahibi, Pc hakimiyeti iyi, CorelDraw,Quark, Freehand, Photoshop kullanabilen, ekip ruhuna sahip, sorunlara hızlı çözümler üretebilen eğitilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 24-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2008 #3
Hangi şehirde olduğunuzu yazar mısınız?
mutti isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mutti(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2008 #4
Özelden msj attım size ilgilenirseniz sevinirim
shedesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shedesign

Grafiker / Hatay

Alt 24-10-2008 #5
adres ve telefon bilgilerinizi özelden yazarsanız sevinirim. bekliyorum
tolgatumer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgatumer(38)

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 25-10-2008 #6
birinci olarak dedikleri gibi hangi şehirde olduğunuzu yazınız.. ikinci olarak maaş ve yemek zaten vermeniz gereken haklar arasında geliyor.. bunu extradan birşey veriyormuşsunuz gibi yazmanıza gerek yok.. tüm sosyal haklar.. özlük hakları bunun yanında yol vs bu gibi şeyler yoksa hiç yazmayın bile...

saygılar
tolga tümer
Alt 25-10-2008 #7
Ben şuan ivedik organize san. çalışıyorum, yenimahallede oturuyorum. Orta derecede corel ve photoshop bilgisine sahibim. Aynı zamanda Quark ve freehand bilgisinede sahibim. Kendimi geliştirebileceğim bir firmada çalışmak istiyorum. Saygılarımla...
ensarkeskin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ensarkeskin

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 25-10-2008 #8
merhabalar.. üsküdarda oturuyorum. iyi derecede eğitmenlik yapmış derecede corel draw kullanıcısı ve eğitmeniyim. orta derecede freehand & photoshop kullanıcısıyım 2003 yılından beri ajans ve matbaa tecrübem bulunmaktadır. firmanız ile şahsım arasında görüşmeler çerçevesinde karşılıklı anlaşma sonucu firmanızın bana benim size fikir ve mesleki tecrübe takası ile çalışma imkanımız olursa pek memnun olurum. irtibat numaram************* halen düşünülmekte olan bir graiker arama planı varsa görüşmek için sizden telefon beklemekteyim. iyi çalışmalar....

iletişim biligisi yayınlamak yasak PM ile iletişime geçiniz
metinfidelyo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

metinfidelyo

Grafiker / Ankara

Alt 27-10-2008 #9
2 yıldır grafik tasırımla uğraşıyorum.ankara natoyolunda oturuyorum.kendimi geliştirebileceğim bir firmada iş arıyorum.corel ve photoshop biliyorum.çeşitli firmalar da iş deneyimine sahibim.ilgilenirseniz pm den çalışmalarımı gönderebilirim.tasarımlarıma güveniyorum.saygılarımla....
orion_arz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orion_arz

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 27-10-2008 #10
ya ayrıca anlamıyorum stajyer arıyoruz diye ilan veriyorlar fakat çok iyi derece program kullnaabilen diye yazıyolar. zaten bu programlara hakim biri stajyerlik yapmaz heralde..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ariyoruz, arıyoruz, grafiker, stajyer