Grafiker ve Yardımcı Grafiker Arıyoruz / Ataşehir - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker ve Yardımcı Grafiker Arıyoruz / Ataşehir - İstanbul ...

musson isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musson

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 10-12-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker ve Yardımcı Grafiker Arıyoruz / Ataşehir

Program/Seviye:
  • Adobe Illustrator(iyi)
  • Photoshop(iyi)
  • Freehand(iyi)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Tasarımdan daha çok uygulama yapacak, disiplinli ve ciddi, iyi bir ortamda çalışmak isteyen, gelişmeye açık, işini takip eden, iyi bir asistan olabilecek, gözü açık, çalışkan bir tasarımcı asistanı arıyoruz.

Başvuru için cvlerinizi mail atabilirsiniz. CV siz mailler değerlendirilmeyecektir.

E-posta:*********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 11-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Grafiker ve Yardımcı Grafiker Arıyoruz / Ataşehir - İstanbulGrafiker ve Yardımcı Grafiker Arıyoruz / Ataşehir - İstanbulGrafiker ve Yardımcı Grafiker Arıyoruz / Ataşehir - İstanbulGrafiker ve Yardımcı Grafiker Arıyoruz / Ataşehir - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Thenoobsmoke isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Thenoobsmoke

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 11-12-2012 #3
İlan ile ilgileniyorum, tarafınıza mail atılmıştır *********
black_pearl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

black_pearl(26)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2012 #4
cv mi mail attım *********
vip31856 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vip31856(27)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2012 #5
İlanınız ile ilgileniyorum. Özgeçmişim mail olarak tarafınıza gönderilmiştir.