Grafiker veya yardımcı grafiker - Bursa

İş Arayan İlanları - Grafiker veya yardımcı grafiker - Bursa ...

Helloween isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Helloween

Grafiker / Bursa

Alt 21-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker veya yardımcı grafiker

Aranan Şehir: Bursa

Program/Seviye: Corel *****
Dreamweaver ***
Photoshop **

İş deneyimi ve içeriği: Askerliğimi yeni tamamladım, askerden once 2 sene ufak bir tasarım sirketinde corel cizim elemanı olarak calıstım. Corelde çizimleri yapıp, ahşap strafor cnc kesim makinasında kesip görsel hale getiriyorduk. Yapılan işler; tabela logo vesaire. Kendimi geliştirmek ve yetiştirmek istiyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: ilgilenenler olursa örnek çalışmalar atabilirim yapılan işler hakkında.

E-posta:

Telefon: 0534 431 46 14
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafiker veya yardımcı grafiker - BursaGrafiker veya yardımcı grafiker - BursaGrafiker veya yardımcı grafiker - BursaGrafiker veya yardımcı grafiker - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap