Grafiker veya yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafiker veya yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafiker veya yardımcı grafiker olarak iş arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: CorelDRAW/iyi Photoshop/iyi İllüstratör/Başlangıç İş deneyimi ve içeriği: Mesleğe ilk olarak aksesuar tasarım ve ...

aytek10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aytek10

Grafiker / İstanbul

Alt 19-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker veya yardımcı grafiker olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: CorelDRAW/iyi
Photoshop/iyi
İllüstratör/Başlangıç

İş deneyimi ve içeriği: Mesleğe ilk olarak aksesuar tasarım ve taş dizayn işlerinde başladım.. Uzun süre bu sektördeydim daha sonra da bir e-ticaret sitesinin üretim departmanında sublimasyon, dijital baskı ve lazerde görev aldım. Ayrıca zaman zaman sitede bulunan görsellerin dekupe ve giydirme işlerini de yapmışlığım vardır. Yaklaşık 2-3 aydır kartvizit, etiket, broşür vb. işleri de dışardan yapıyorum..

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Öncelikle istenildiğinde kendimi diğer programlarda da geliştirebileceğime inanıyorum. İkametgahım Gaziosmanpaşa'dır.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafiker veya yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbulGrafiker veya yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbulGrafiker veya yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbulGrafiker veya yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
aytek10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aytek10

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2013 #3
Grafiker veya yardımcı grafiker olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Program/Seviye: CorelDRAW/çok iyi
Photoshop/iyi
İllüstratör/orta

İş deneyimi ve içeriği: Mesleğe ilk olarak aksesuar tasarım ve taş dizayn işlerinde başladım.. Uzun süre bu sektördeydim daha sonra da bir e-ticaret sitesinin üretim departmanında sublimasyon, dijital baskı ve lazerde görev aldım. Ayrıca zaman zaman sitede bulunan görsellerin dekupe ve giydirme işlerini de yaptım. En son olarak sürekli form matbaasında çalışmaktaydım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İşle ilgili açıklama: Öncelikle istenildiğinde kendimi diğer programlarda da geliştirebileceğime inanıyorum. İkametgahım Gaziosmanpaşa'dır.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap