grafiker veya yetiştirilmek üzere okul mezunu ACİL - Antalya

İş Veren İlanları - grafiker veya yetiştirilmek üzere okul mezunu ACİL - Antalya ...

cihanberk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cihanberk

Matbaacı / Antalya

Alt 12-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker ve web tasarımcı aranıyor ACİL

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Anlaşmalı matbaada basımı gerçekleşen her türlü şablonu hazırlayabilen, turizm esnafına kartvizit ve broşür, sanayi esnafına uygun kataloglar yapabilen ve web tasarımında anlayan (bu zorunlu değil ama tercih sebebi olacaktır) iş arkadaşı arıyoruz.

E-posta:

Telefon: 0542 570 40 11 - 0242 746 84 34
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

grafiker veya yetiştirilmek üzere okul mezunu ACİL - Antalyagrafiker veya yetiştirilmek üzere okul mezunu ACİL - Antalyagrafiker veya yetiştirilmek üzere okul mezunu ACİL - Antalyagrafiker veya yetiştirilmek üzere okul mezunu ACİL - Antalya

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
cihanberk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cihanberk

Matbaacı / Antalya

Alt 14-12-2014 #3
grafiker veya yetiştirilmek üzere okul mezunu ACİL

Program/Seviye: Anlaşmalı matbaa evrakları ve broşür tasarımı yapabilecek kadar.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İşletmemiz manavgattadır. 12 ay faaliyer göstermekte olup, süreklilik gösterecek takım arkadaşı arıyoruz. Yaptığımız işler
renkli fotokopi, broşür, anlaşmal evrak, kaşe, davetiye...

E-posta:

Telefon: 0542 570 40 11- 0242 746 84 34
Bu mesajdan alıntı yap