Grafiker & Web Arayüz Tasarımcı - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker & Web Arayüz Tasarımcı - İzmir ...

mstfcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mstfcan

Webmaster / İzmir

Alt 02-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker & Web Arayüz Tasarımcı

Program/Seviye: Css , Photoshop

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Şirketimiz bünyesinde bulunan internet sitelerinin düzenlenmesi konusunda bize yardımcı olacak . Tasarımlarına güvenen ve tasarımlarını css e çevirebilen çalışma arkadaşları aramaktayız.
Çalışma şeklimiz : Proje süresince izmir alsancakta bulunan ofisimizde çalışılacaktır. Bir süre çalışma sonucunda 2 taraf anlaşır ise kadrolu olarak çalışılabilir veya freelance olarak devam edilebilirz.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker & Web Arayüz Tasarımcı - İzmirGrafiker & Web Arayüz Tasarımcı - İzmirGrafiker & Web Arayüz Tasarımcı - İzmirGrafiker & Web Arayüz Tasarımcı - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..