Grafiker, web - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafiker, web - İstanbul ...

Grafiker, web - İstanbul
BERİVAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BERİVAN

Grafiker / İstanbul

Grafiker, web - İstanbul

Alt 14-07-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker, web

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photohop(iyi)
Freehand(iyi)
illustrator(orta)
Dreamweaver(başlangıç)
Flash(başlangıç)

İş deneyimi ve içeriği:

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Çukurova üniversitesi Resim öğretmenliği heykel grafik resim ana sanat alanlarından mezunum...Ağustos sonunda bitecek olan web tasarım eğitimim devam etmektedir.Web,Flash ve after effect konusunda kendimi geliştirmeyi ve animasyonla uğraşmayı animasyon tasarımlar, işler, çalışmalar yapmayı çok istiyorum, tasarım programlarının hiç birinde problem yaşamıyorum yaşasamda çok çabuk çözebiliyorum araştırarak. Eğer uygun görürseniz görüşmek isterim....4 senedir istanbulda yaşıyorum, 2 sene masaüstü yayıncılık üzerine grafikerlik yaptım ve son 1,5 senedir de resim öğretmenliği yapmaktayım.Eski işim olan tasarım dünyasını özlediğim için tekrar grafikerliğe geri dönmek arzumdan dolayı iş yerimle bağımı kopartma kararı aldım. .Üstleriminde yönergeleriyle ve araştırmacı-çabuk öğrenebilen kişiliğimle başarılı olabileceğime inanıyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafiker, web - İstanbulGrafiker, web - İstanbulGrafiker, web - İstanbulGrafiker, web - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
demoscopy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demoscopy

Baskıcı / İstanbul

Alt 28-07-2013 #3
sultanahmet-cağaloğlu'nda dijital baskı merkeziyiz. cv'nizi ve çalışma örneklerinizi göndermek isterseniz adresimiz;
Bu mesajdan alıntı yap
Sedef Digital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sedef Digital

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-08-2013 #4
Foto kitap tasarım ve pazarlamasında görev alacak sürücü ehliyeti olan bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.
veya 212 6700692 irtibat kurabilirsiniz.

İşyeri İkitelli organize sanayi bölgesi Başakşehir.
Bu mesajdan alıntı yap

BERİVAN

Grafiker / İstanbul

Alt 02-09-2013 #5
Arkadaşlar çok teşekkür ederim ilgi ve alakanıza fakat web tasarım, flash ve animasyon konusunda gelişebileceğim yada masaüstü yayıncılıkla ilgili bir ilandır bu...

İlan günceldir...
Bu mesajdan alıntı yap

BERİVAN

Grafiker / İstanbul

Alt 09-09-2013 #6
İlan günceldir ve beşiktaşa yakın civardaki teklifler değerlendirilecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
ethemmatbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ethemmatbaa

Matbaacı / İstanbul

Alt 24-09-2013 #7
bahçelievler soğanlı meydan ethemmatbaa - dijital
0532 442 73 74
0541 403 12 21
0212 557 12 21
Bu mesajdan alıntı yap
deryaonur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deryaonur

Grafiker / İstanbul

Alt 27-09-2013 #8
cv yollarmısınız
Bu mesajdan alıntı yap
tanerrraktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tanerrraktas

Eğitimci / Ankara

Alt 12-10-2013 #9
Ankara' daki dershanemiz ve yayın evimiz için grafiker alacağız. İlgilenirseniz 05425518040
Bu mesajdan alıntı yap
exmoda dijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

exmoda dijital

Baskıcı / İstanbul

Alt 01-11-2013 #10
selam tekstilde tasarım yapabilirmisn kopyala yapışyır mmantıgı kendinden birşeylerde katabilirsin istersen görüşebiliriz 0535 848 22 71
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları