Grafiker (Web Tasarım) - İstanbul - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker (Web Tasarım) - İstanbul - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafiker (Web Tasarım) - İstanbul Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Program/Seviye: Photoshop / En az orta seviyede CSS / En az başlangıç seviyesinde HTML / En az orta ...

byilyas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byilyas(32)

Webmaster / İstanbul

Alt 12-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker (Web Tasarım) - İstanbul

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop / En az orta seviyede
CSS / En az başlangıç seviyesinde
HTML / En az orta seviyede

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Büyük bir internet projesinde grafiker olarak çalışmak. Daha fazla detay için iletişime geçebilirsiniz.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 13-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker (Web Tasarım) - İstanbul - İstanbul - Grafiker (Web Tasarım) - İstanbul - İstanbul ya da Grafiker (Web Tasarım) - İstanbul - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker (Web Tasarım) - İstanbul - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafiker (Web Tasarım) - İstanbul - İstanbul | Grafiker (Web Tasarım) - İstanbul - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..