Grafiker /Web Tasarımcı Olarak İş arıyorum - İzmir

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker /Web Tasarımcı Olarak İş arıyorum - İzmir Sponsorlu Bağlantılar Grafiker /Web Tasarımcı Olarak İş arıyorum Şehir: İzmir Aranan Şehir: İzmir Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop cs5 İllustrator cs5 İş deneyimi ve içeriği: Grafik çalışmalarım,web sitesi yapımı aynı zamanda ...

bigado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bigado

Grafiker / İzmir

Alt 24-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker /Web Tasarımcı Olarak İş arıyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Photoshop cs5
İllustrator cs5

İş deneyimi ve içeriği: Grafik çalışmalarım,web sitesi yapımı aynı zamanda sosyal medya da bilgili biri olarak tam zamanlı veya freelance iş arıyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İzmir içi tam zamanlı Türkiye geneli freelance olarak iş arıyorum.

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafiker /Web Tasarımcı Olarak İş arıyorum - İzmirGrafiker /Web Tasarımcı Olarak İş arıyorum - İzmirGrafiker /Web Tasarımcı Olarak İş arıyorum - İzmirGrafiker /Web Tasarımcı Olarak İş arıyorum - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Teknoloji isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Teknoloji

Hiç Biri / İzmir

fatmakurun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatmakurun

Hiç Biri / İzmir

Alt 30-04-2012 #4
Cv'nizi ********* adresine gönderirseniz sizinle iletişime geçebiliriz.
bigado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bigado

Grafiker / İzmir

Alt 17-05-2012 #5
konu günceldir
thanci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thanci

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 19-05-2012 #6
Sözleşildiği halde randevüye gelmiyorsunuz. Bu ayıp birşey.