Grafiker / Webdesigner veya Motion design stajyer iş Ariyorum - İstanbul

Freelancer İş Arayanlar - Grafiker / Webdesigner veya Motion design stajyer iş Ariyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafiker/Webdesigner veya Motion design stajyer iş Ariyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Photoshop (Ileri Seviyede) Illustrator (İleri Seviyede) Flash (İyi Seviyede) Indesign (Orta Seviyede) After ...

crowzero isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crowzero

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker/Webdesigner veya Motion design stajyer iş Ariyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Photoshop (Ileri Seviyede)
Illustrator (İleri Seviyede)
Flash (İyi Seviyede)
Indesign (Orta Seviyede)
After Effects (Başlangıç)
Cinema 4D (Başlangıç)

İş deneyimi ve içeriği: Marmaraweb

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

Grafiker olarak iş arıyorum, Şu anda bir ajansta çalışmaktayım Web arayüz tasarlıyorum. Maatbacılık'tan, baskı, serigrafi type işlerden anlamam genelde Dijital Tasarım yaparım. (Web Arayüz, Flash animasyon, kurumsal kimlik, broşür, açık hava reklamı, kart vizit, logo...)

Motion Graphics (Hareketli grafikler) yaparım (başlangıç seviyesinde). Cinema 4D ve After effects az bilgim vardır genelde Dijital ajanslarda çalışmayı tercih ederim, lütfen baskı veya maatbacılık işler için aramayın. Photoshop cs6, Illustrator cs6, Flash cs6, ve Cinema 4D'den 3 boyutlu tasarımlar yaparım.
Fransızca ve İngilizce biliyorum.

Şişli, Maslak, Taksim, Beşiktaş gibi yerlerde çalışmak tercihimdir ama Avrupa yakasının genelindede olabilir.

Örnek tasarımlarımı, özel mesajdan sunabilirim.
İyi günler.

E-posta:

Telefon: 0539 613 17 14
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafiker / Webdesigner veya Motion design stajyer iş Ariyorum - İstanbulGrafiker / Webdesigner veya Motion design stajyer iş Ariyorum - İstanbulGrafiker / Webdesigner veya Motion design stajyer iş Ariyorum - İstanbulGrafiker / Webdesigner veya Motion design stajyer iş Ariyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
crowzero isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crowzero

Grafiker / İstanbul

Grafik Tasarım/3D modelleme, Animasyon yapılır - İstanbul

Alt 02-06-2013 #3
Grafik Tasarım/3D modelleme, Animasyon yapılır

Program/Seviye: Photoshop CS6 - İleri Seviye
Illustrator - İleri Seviye
Flash CS6 - İyi Seviye
Indesign - İyi Seviye
Cinema 4D - İyi Seviye
After Effects - İyi Seviye

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Yaptırmak istediğiniz Grafik Tasarım işleriniz uygun ücretler karşılığında yapılır.

Yaptırmak istediğiniz tasarımların hakkında Ücret, süre zamanı lütfen mail atınız.
En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

WebDesign, Kart vizit, Logo, broşur, afiş, logo, kurumsal kimlik, Flash banner.

3D Modelleme : İç mekan, Dış Mekan, Characters modelleme,
Animasyon : Hareketli Grafikler, Spot TV, Jenerik, Website Tanıtımı.

E-posta:

Telefon: 0539 613 17 14
Bu mesajdan alıntı yap