Grafiker Webmaster - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Webmaster - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafiker Webmaster Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Flash, photoshop, coreldraw, wordpress, frontpage, html, xml, çeşitli animasyon programları.. İş deneyimi ve içeriği: 22 yıllık matbaacılık deneyimi ...

ugurergun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurergun

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker Webmaster

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Flash, photoshop, coreldraw, wordpress, frontpage, html, xml, çeşitli animasyon programları..

İş deneyimi ve içeriği: 22 yıllık matbaacılık deneyimi ve 9 yıllık grafikerlik..

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: istendiğinde kişiye özel çalışma sunabilirim, web sitesi örnekleri için iletişime geçiniz..

İşle ilgili açıklama: Temiz ve iyi niyetli bir ortamda, temiz düşünceli insanlarla çalışabilmeyi umarak bu ilanı açıyorum.. herkeze iyi çalışmalar dilerim..

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 30-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker Webmaster - İstanbul - Grafiker Webmaster - İstanbul ya da Grafiker Webmaster - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker Webmaster - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ugurergun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugurergun

Grafiker / İstanbul

akşamları evde çalışabileceğim ek iş arıyorum php-flash - Türkiye Geneli

Alt 02-02-2012 #3
akşamları evde çalışabileceğim ek iş arıyorum php-flash

Program/Seviye: php - html - flash - photoshop - coreldraw - matbaa baskı öncesi hazırlık tecrübesi..

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

E-posta: *********

Telefon: *********