grafiker yada yrd. grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - grafiker yada yrd. grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar grafiker Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: coreldraw,freehand,illustrator,photoshop Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: programlarından en az birini ...

cskemre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cskemre

Grafiker / İstanbul

Alt 22-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafiker

Program/Seviye: coreldraw,freehand,illustrator,photoshop

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: programlarından en az birini kullanabilen ,gelişime açık büyükçekmecede dijital baskı merkezinde çalışacak grafiker aranmaktadır.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 22-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

grafiker yada yrd. grafiker olarak iş arıyorum - İstanbulgrafiker yada yrd. grafiker olarak iş arıyorum - İstanbulgrafiker yada yrd. grafiker olarak iş arıyorum - İstanbulgrafiker yada yrd. grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

WoLTRAn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

WoLTRAn

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-02-2013 #3
Yeriniz tam olarak nerededir
cskemre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cskemre

Grafiker / İstanbul

Alt 26-02-2013 #4
ilan günceldir
ozlemyakar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlemyakar

Grafiker / İstanbul

Alt 04-03-2013 #5
Merhaba İlanınızı okudum fakat semt belirtmemişsiniz yeriniz nerde acaba?