Grafiker Yardımcı - Ankara

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Yardımcı - Ankara ...

change isimli Üye şimdilik offline konumundadır

change

Yrd. Grafiker / Ankara

Alt 03-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker Yardımcı

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: corel draw ve photoshop iyiderece illustrator,indesign temel düzeyde biliyorum. Ayrıca web tasarım konusunda kendimi geliştiriyorum dreamweaver temel düzeyde biliyorum.

İş deneyimi ve içeriği: 4 ay kadar bir ajansda çalıştım. Daha sonra yine 5 ay kadar bir ajansda yardımcı grafiker olarak görev yaptım. Yaklaşık 2 senedir grafikle uğraşmaktayım (freelance işlerde yaptım) Son çalıştığım ajansda matbaa'nında olması itibariyle baskı öncesi konusunda da yeterli bilgiye sahibim. Tüm sosyal ve ferdi haklarımın sağlanarak grafiker veya yardımcı grafiker olarak çalışabileceğim ajans veya matbaa da çalışmak istiyorum. Çankayada ikamet ediyorum. Kurum bilgisini paylaşan işverenlere cv'mi ve portfolyomu gönderebilirm.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 03-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker Yardımcı - Ankara - Grafiker Yardımcı - Ankara ya da Grafiker Yardımcı - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker Yardımcı - Ankara İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafiker Yardımcı - Ankara | Grafiker Yardımcı - Ankara

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

okül isimli Üye şimdilik offline konumundadır

okül

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-10-2011 #3
Merhabalar;
Biz,kızılayda reklam ajansıyız cv ve portfolyonuzu ********* 'a gönderebilir misiniz?
cafecuivre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cafecuivre

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-10-2011 #4
Ankara'da kurulacak olan işyerimizdeki Grafiker pozisyonunda bir arkadaşımız değerlendirilecektir.
Ayrıntılı bilgi için: Ramis Manav 0531 987 4372
alperakkan06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alperakkan06

Ressam / Ankara

Alt 23-10-2011 #5
Merhaba;

ilanınız güncel ise Cv nizi ********* adresine gönderirseniz sevinirim.
yavuztim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yavuztim

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 23-10-2011 #6
İş İlanınız halen güncelse ********* a bir mail atarsanız ayrıntılı bilgileri konuşuruz . Gen86 sosyal medya ajansı Kavaklıderede hizmet vermekte olan ...