Grafiker / Yardımcı Grafiker - İş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafiker / Yardımcı Grafiker - İş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul ...

my_28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

my_28

Bilg. Teknikeri / Giresun

Alt 08-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker / Yardımcı Grafiker - İş Arıyorum | Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Corel Draw (İyi Derecede)
Adobe Photoshop (İyi Derecede)
Adobe İllistrator (Başlangıç Seviyesi – Gelişmeye Açık)
İn Design (Başlangıç Seviyesi – Gelişmeye Açık)
Fotoğrafçılık (DSLR Makinalar için Manuel kullanım - Orta Düzey)

İş deneyimi ve içeriği: -KARTEK BİLGİSAYAR (GİRESUN) - Bilgisayar Teknisyenliği ( 2002 – 2006 )
-AYTÜRK REKLAM (GİRESUN) - Grafikerlik ( 2006-2008 )
-Giresun Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Ofisi - Grafikerlik (2008 - 2011)
-ASD GRAFİK (GİRESUN) - Grafikerlik (2012- 2013)
-PRATİK AJANS (SAKARYA) - Grafikerlik (2013)
-UĞUR OFSET – (Eczane Tarif Etiketleri ve Bez Çanta İmalatı) (SAKARYA) – Grafikerlik (2013-halen devam ediyorum)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Tasarımlarda Corel ve photoshop kullanırım. Adobe Serisini üniversite de eğitimini almıştım fakat pratik yapmadığım için öyle kaldı. 5 aydır sakarya'da yaşıyorum ve bu 5 ay süre boyunca paslandığımı düşünüyorum.Bu sebeple Haziran sonu İş durumuna göre İstanbul(avrupa) taşınmayı düşünüyorum. açık öğretim okuyorum okul biterse Askere 2014 haziran gibi gideceğim.

E-posta:

Telefon: 0543 228 54 03
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 10-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafiker / Yardımcı Grafiker - İş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafiker / Yardımcı Grafiker - İş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafiker / Yardımcı Grafiker - İş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafiker / Yardımcı Grafiker - İş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
poyraz36 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

poyraz36

Grafiker / İstanbul

Alt 11-06-2013 #3
103 sayfa dergi tasarımı için fiyat istiyoruz. İlgilenirseniz dönüş yapın.
Bu mesajdan alıntı yap
my_28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

my_28

Bilg. Teknikeri / Giresun

Alt 12-06-2013 #4
Özelden mesaj atmayı denedim mail kutunuz dolu. teklifinizle ilgileniyorum tel numarası bırakırsanız yada beni ararsanız telefonla daha iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap