Grafiker Yardımcısı / ACİL - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker Yardımcısı / ACİL - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafiker Yardımcısı / ACİL Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: -Photoshop (iyi ) -Freehand(az) -illustrator (iyi) -indesign (iyi) -Dremweawer (iyi) ( HTML-CSS ) -Flash ( iyi ...

Yakup Savran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yakup Savran

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 18-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker Yardımcısı / ACİL

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: -Photoshop (iyi )
-Freehand(az)
-illustrator (iyi)
-indesign (iyi)
-Dremweawer (iyi) ( HTML-CSS )
-Flash ( iyi )
mac ortamında çalışabirim

İş deneyimi ve içeriği: Grafiker Yardımcılığı Yaparım... Martı Ofset diye bi şirkette Çalıştımm

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: -Martı Group Design
-Faruk Çağla

İşle ilgili açıklama: KEndimi GEliştirebilceğim bir yerde grafiker yardımcılığı yapmak istiyorum dha önce martı ofsett diye bir şirkette grafiker yardımcılığı yaptım

Bilgeadam Bilişim Teknolojileri Akademesinden mezun oldumm..

BEylikdüzü-İstanbul da ikamet etmekteyimm..

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafiker Yardımcısı / ACİL - İstanbul - Grafiker Yardımcısı / ACİL - İstanbul ya da Grafiker Yardımcısı / ACİL - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafiker Yardımcısı / ACİL - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafiker Yardımcısı / ACİL - İstanbul | Grafiker Yardımcısı / ACİL - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

gulsahd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsahd

Grafiker / İstanbul

Alt 25-10-2011 #3
cv nizi ********* adresine gönderin lütfen.
Yakup Savran isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yakup Savran

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2011 #4
İlanmın geçerliliği bitmiştir.