Grafıker yardımcısı

Staj Yeri Arayanlar - Grafıker yardımcısı ...

Grafıker yardımcısı
ilkeraklyn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilkeraklyn

Yrd. Grafiker / İstanbul

Grafıker yardımcısı

Alt 26-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Oncelıkle calıstıgım matbaada kendımı gelırtırdım corel draw ve photoshop kulanıyorum ılıstrator ve freehand programlarındada baskıya hasır hale getırebılıyorum tabı ısten ıse degısıyor hemen ogrenen bırıyım matbaadada calıstıgım ıcın matbaa konusunda cok ıyı bır alt yapıya sahıbım akklıyımdır avrupa yakasında calısabılcegım kendımı gelıstırebılcegım bır matbaa ajans vs arıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 27-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap