Grafiker yardımcısı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker yardımcısı - Türkiye Geneli ...

encourage isimli Üye şimdilik offline konumundadır

encourage

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 02-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker yardımcısı

Program/Seviye: Genel nitelikler:
Yardımcı grafiker olarak, E-ticaret sitesinde çalışmak üzere;
• Alanında en az 1 yıl deneyimli,
• İyi derecede Photoshop kullanabilen,
Çalışma arkadaşı aranmaktadır.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: İş tanımı:
Satışa sunulmak üzere çekimlerinin sağlandığı fotoğrafların resim kalitesini düşürmeden renk, şekil ve dokuları üzerinde renk ayarları ve decupe işlemlerini gerçekleştirmek, fotoğrafları sitede satışa sunulmaya hazır hale getirmek.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!
Sitemizde yayınlanan iş ilanlarını diğer sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.

Grafiker yardımcısı - Türkiye GeneliGrafiker yardımcısı - Türkiye GeneliGrafiker yardımcısı - Türkiye GeneliGrafiker yardımcısı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

bomba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bomba

Grafiker / Kocaeli

Alt 02-11-2012 #3
Hayirli gunler, 5 yillik photoshop (ayrica corel de kullaniyorum) deneyimim var, 7 yildir da web tasarim yapiyorum, bu ilan uzun zamandir aradigim birseydi. Ilginizi cekerse lutfen ********* adresine mail atin.
retinalsin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

retinalsin

Webmaster / Yurtdışı

Alt 04-11-2012 #4
bize ücret ve detayları email aracılığıyla iletiniz.

Portfolio: retinalsin's Portfolio | GraphicRiver