Grafiker+Yeliz

Sonuçlanan İlanlar - Grafiker+Yeliz ...

Grafiker+Yeliz

Grafiker+Yeliz

Alt 29-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese selamlar...
Ben Yeliz 1987 İstanbul doğumluyum.Beyoğlu Ayşe Ege Kız Meslek Lisesi Grafik tasarım bölümü ve Marmara Üniversitesinde Tasarım ve basım yayımcılık *matbaa* bölümünden mezunum.
Okulum Temmuz 2007de bitti ve eylül ayında işe girdim,3 ay çalıştım ama ajans kapandığı için işsiz kaldım.Şimdi ise güzel,disiplinli,temiz,saygılı insanların bulunduğu,kendimi geliştirebileceğim,iyi bir grafiker olabileceğim bir iş arıyorum.Photoshop,Freehand ağırlıklı Programları kullandım.Ben şuan çok para peşinde değilim.Yeterki iyi bir grafiker oluyum bu bana yeter.Çok acilen işe girmem gerek,kendim ve ailem için…
Eğer yardımcı olursanız çok sevinirim.Yada benim işe başlıyabileceğim bir varsa yardımcı olun lütfen,elimden tutun…
Bilgilerinize arz ederim.İyi çalışmalar…
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 31-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yeliz hn biz yeni bir reklam şirketi kuruyoruz grafikere ihtiyacımız var ciddi ve seviyeli bir ortamımız var bize ulaşın görüşelim saygılar
recce isimli Üye şimdilik offline konumundadır

recce(48)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-04-2008 #3
yeliz hn grafikerim ayrıldı bende 17 yıllık tecrübem ve iş deneyimimle bizi bir arayın derim mail adresime cv gönderebilirsiniz
Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 01-04-2008 #4
[quote=recce;112493]yeliz hn grafikerim ayrıldı bende 17 yıllık tecrübem ve iş deneyimimle bizi bir arayın derim mail adresime cv gönderebilirsiniz

PM'den ulaşım bilgilerinizi gönderiniz. konu içinde YASAK!
Alt 08-04-2008 #5
Merhaba lütfen cvnizi ***************** dan takip edebilirmisiniz.
Alt 01-08-2008 #6
Artık iş aramıyorum çok güzel sağlam ber yerde işe başladım :d
Ömer DEMİRBAŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer DEMİRBAŞ

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 01-08-2008 #7
Hayırlı uğurlu olsun. Başarılar dileriz...

Tags
grafikeryeliz