Grafiker / yetiştirilmek üzere grafiker - iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

İş Arayan İlanları - Grafiker / yetiştirilmek üzere grafiker - iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul ...

Grafiker / yetiştirilmek üzere grafiker - iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul
farukbayrak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

farukbayrak

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 15-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafiker / yetiştirilmek üzere grafiker - iş arıyorum | Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe ıllustrator (iyi), Adobe photoshop (iyi),
Macromedia freehand (az ), Corel draw (orta), Adobe dreamweaver (başlangıç)

İş deneyimi ve içeriği: yardımcı grafiker

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmamış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0531 375 76 93
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 17-11-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafiker / yetiştirilmek üzere grafiker - iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafiker / yetiştirilmek üzere grafiker - iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafiker / yetiştirilmek üzere grafiker - iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafiker / yetiştirilmek üzere grafiker - iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap