Grafikere bahşiş

Graficafe - Grafikere bahşiş ...

Grafikere bahşiş
ahmetvrl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetvrl

Grafiker / İstanbul

Grafikere bahşiş

Alt 03-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Herkese günaydın arkadaşlar,

Sabah sabah nerden aklına geldide bunları yazdın demeyin inanın dün gece yatarken birden kafamda ampül patladı aha oda ne yarın grafikerler.net e süper bi konu buldum hemde üzerinde bayağı bi tartılışılacak bi konu.

Ben kendi küçüklüğümden biliyorum bahşiş süper bi olay aynı zamanda manavda falan çıraklık yaptığımdan (İSTANBUL-SAHRAYI-CEDID) beridir çok hoşuma giden bi olaydır.

Fakat şimdi durum farklı yıllardır çalış çabala çok şükür güzel bi mevkiye gel (inşallah dahada yükselirim) bazı müşteri arkadaşlar bu olayı hala sürdürmek istiyorlar, Ha şundan dolayı olabilir,
- Arkadaş sen bizim işle gerçekden süper ilgileniyorsun, buyur buda benden sana bi çorba parası olsun

hayda nerden çıktı şimdi bu çorba parası ben çorbaya para vermemki

Gelde çık işin içinden

VELHASIL durum özü şu arkadaşlar o kadar lak lak yaptım ama konuyu bi cümlede toparlanabilirdi aslında ama muhabbet ola

konununözü: bahşiş veya diğer adıyla bi çorba parası bi grafikeri işinde ne denli etkiler, yaptığı işi daha iyimi yapar yoksa paraya göremi yapar,

yorumlarınızı bekliyroum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 03-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk yorum benden olsunGrafikere bahşiş
vallahi hıımmm şeyy şimdiiGrafikere bahşiş parayı kim sevmez de biraz tuhaf olur bahşiş bizim işte ya şahsen bize vermiyorlarGrafikere bahşiş ama belkide üçbeş senin deyiminle çorba parası atsalar daha da ilgilenilir.

ama düşünün bizler zaten müşteri memnuniyetini firma olarak benimsediğimiz için (herfirma böyledir) çorba parası atmasına gerek yok zaten biz üstümüze düşeni yapıyoruz. O da bunun bilinncinde..

ee veriyorsa geri çevirme canım sende vermiyorsada üzülmeGrafikere bahşiş
Bu mesajdan alıntı yap
mgrafik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mgrafik

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2007 #3
Veriyen bahşiş hediyeleşmek adına ise sorun yok amaaaa rüşvet mukabilinde bir yalakalık maksadı taşıyorsa zaten bunu hissedersiniz o zaman sıkıntı olur yapacağın işe de soğuk yaklaşırsın bence.....
Bu mesajdan alıntı yap
sdtr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sdtr(39)

Grafiker / Çorum

Alt 03-11-2007 #4
talep ettiğin ücreti alıyosan öpüp başına koyacaksın. bahşişmiş, çorba parasıymış bence bunlar hatır gönül için yaptığın işlerde olur ki meslek zaten buna pek uygun bi meslek değil. düşünsene adama iş yapıcaksın reklam için ayırdığı bütçenin yarısını alacaksın nerdeyse ondan sonra tutup sana 20-50 bilemedin 100 ytl bahşiş verecek. gerçi müşteri portföyüne göre de değişebilir. ama yine de bahşiş verirse işiyle daha iyi ilgilenmesini sağlayacak bi unsur değil. onun yerine birkaç hoş söz, sıkı bi tokalaşma ve memnun bi müşteri daha çok motive eder bence.
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2007 #5
mesleğe uygun değil al bununla çay içersin felan yani oldu olucak birde bahşiş kutusu yaptıralım garsonmuyuz komi yoksa odacımı saçma olur evet sıkı bir tokalşmamotive eder
Bu mesajdan alıntı yap
___istanbul___ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

___istanbul___(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-11-2007 #6
grafikerlik mesleğinde bahşiş olayı filan olmaz, çok saçma bir olay olur bence
Bu mesajdan alıntı yap
Grafiker002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 03-11-2007 #7
şimdi arkadaşlar olaya şu yönden bakalım adamın birsine bir araç kaplaması yaptım yani yaptım derken aracın bri yeri vurulması oraya parça yapıldı neyse işim bitti adam gayet efendi birisi kardeş dedi adettendir buyur çay içersin diyerek cebime para soktu şimdi artık milletimizin gözünde bu olay adet gibi görünüyor almasan bu sefer karşı taraf farklı algılayabilir
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 03-11-2007 #8
Ya Para Değilde yemeğe Gitmek Gibi Falan Olsa Sıkıntı Olmaz Para girince İşin İçine İş Yerinde Sorun Olur.. Benim Düşüncem
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-11-2007 #9
Bahsis olayi, grafikerlere olmaz...

Ama isinizden memnun kalan bir müsteri, çok çok küçük bir hediyeyle memnuniyetini bildiriyorsa bu hos olabilir...
Bu mesajdan alıntı yap
Majestic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Majestic(31)

İzmir Grafiker

Grafiker / İzmir

Alt 05-11-2007 #10
bahşiş banada ters ama iş bitimi müşterimin yüzünden okunan memnuniyet ve referanslarınıza benide ekleyin cümlesi benim için en güzel bahşiş Dip not: Herşey para değildir. Grafikere bahşiş

''Farklı Düşün, Farklı Kal...''
NGrafik Katalog

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
grafikere bahsis

Kapat
Şifremi Unuttum?