Grafiker'e Hediye Önerisi

Graficafe - Grafiker'e Hediye Önerisi ...

BelkiBiGunProf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BelkiBiGunProf

Öğrenci (Diğer) / Mersin

Dosya16

Alt 08-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,
Grafiker bir arkadaşım bana bir logo tasarlıyor ve çok ciddi emek veriyor bu emeği karşılığında ona para vermenin biraz gücendirici ve arkadaşlar arasında garip olabileceğini düşündüm bu yüzden değeri biraz yüksek güzel ve ilginç bir hediye almak istedim.

Sorun şu ki nasıl bir hediye alsam bir grafiker için ilgi çekici ve uygun bir hediye nasıl olur bilemiyorum. Sizlerin fikir ve hediye örneklerini bekliyorum Grafiker'e Hediye Önerisi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar merhaba,
Grafiker bir arkadaşım bana bir logo tasarlıyor ve çok ciddi emek veriyor bu emeği karşılığında ona para vermenin biraz gücendirici ve arkadaşlar arasında garip olabileceğini düşündüm bu yüzden değeri biraz yüksek güzel ve ilginç bir hediye almak istedim.

Sorun şu ki nasıl bir hediye alsam bir grafiker için ilgi çekici ve uygun bir hediye nasıl olur bilemiyorum. Sizlerin fikir ve hediye örneklerini bekliyorum Grafiker'e Hediye Önerisi
Eğer grafik tableti yoksa belki grafik tablet hoşuna gidecektir. Özellikle çizim yapmayı seviyor ve bu konuda yeteneği de varsa...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-01-2016 #3
Harici bir hard disk de işine oldukça yarayabilir..
Bu mesajdan alıntı yap
MKeskinoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MKeskinoglu

Grafiker / Antalya

Alt 08-01-2016 #4
Arkadaşlar merhaba,

Paperblanks'ın güzel çizim defterlerinden alabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap