Grafikerim, acil iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafikerim, acil iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Grafikerim, acil iş arıyorum | Avrupa Yakası Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bay Program/Seviye: PHOTOSHOP: İYİ COREL DRAW: İYİ FREEHAND: İYİ (uzun süredir kullanmıyorum) ILLUSTRATOR ve INDESIGN ...

selcukyalvac89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcukyalvac89

Grafiker / İstanbul

Alt 13-07-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerim, acil iş arıyorum | Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: PHOTOSHOP: İYİ
COREL DRAW: İYİ
FREEHAND: İYİ (uzun süredir kullanmıyorum)
ILLUSTRATOR ve INDESIGN DAHA ÖNCE ÇALIŞTIĞIM YERLERDE KULLANILMADIĞI İÇİN KULLANMA FIRSATIM OLMADI. AMA 2 HAFTADA ÖĞRENİRİM.

İş deneyimi ve içeriği: İpomet Matbaacılık, Pınarbaş Matbaacılık, Reklamist Digital, ASA Reklam

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Lise ve Üniversitelerin Grafik Tasarımı bölümünden mezunum. Photoshop ve Corel programlarını iyi derecede kullanıyorum. Freehand uzun zamandır kullanmadığım için biraz zayıf kalabilir ama bir hafta içinde iyi derece kıvamına gelebilir. Yeniliklere ve öğrenmeye açığım, sürekli araştırmalar yaparak kendimi tasarım alanında geliştirme hedefim vardır. Sadece kendi mesleğimi yapabileceğim, saygın, iyi bir iş yerinde sürekli olarak çalışmak istiyorum. Saygılarımla...

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-07-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafikerim, acil iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafikerim, acil iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafikerim, acil iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafikerim, acil iş arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

selcukyalvac89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcukyalvac89

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2015 #3
Güncel ilan...