Grafikerim acil iş arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafikerim acil iş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar "İlanın geçerliliği bitmiştir, teşekkür ederim. grafikerim acil iş arıyorum (istanbul) Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: photoshop: iyi seviyede ıllustrator: iyi seviyede coral: orta seviyede freehand: ...

a.y.n.u.r isimli Üye şimdilik offline konumundadır

a.y.n.u.r(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 24-11-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

"İlanın geçerliliği bitmiştir, teşekkür ederim.
grafikerim acil iş arıyorum (istanbul)

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: photoshop: iyi seviyede
ıllustrator: iyi seviyede
coral: orta seviyede
freehand: iyi sevide
indesing: az seviyede
ayrıca microsoft proğramlarına oldukca hakimim
ve Mac kullanabiliyorum

İş deneyimi ve içeriği: Genel olarak reklam ajansları deneyimlerim oldu ve bunun yanı sıra çalıştığım her şirkette profesyonel fotoğrafçılık yaptım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: liseyi ve üniversteyi grafik tasarım ve fotoğraf üzerine okudum şuanda yaklaşık 1 buçuk senelik bir iş deneyimim var ve çalışabileceğim güzel bir ortamda iş arıyorum

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 25-11-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafikerim acil iş arıyorum - İstanbulGrafikerim acil iş arıyorum - İstanbulGrafikerim acil iş arıyorum - İstanbulGrafikerim acil iş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 27-11-2013 #3
Hayırlısı olsun iyi çalışmalar.