grafikerim ankarada iş arıyorum

Sonuçlanan İlanlar - grafikerim ankarada iş arıyorum Sponsorlu Bağlantılar merhaba yaklaşık 5-6 yıldır grafik tasarım ile uğraşıyorum.ağırlıklı olarak corel draw ve photoshop kullanıcısıyım.ayrıca ındesıgn,frehand,ouark programlarına hakimim.matbaa ve ajans tecrübem var.şu an bir matbaada çalışıyorum ancak ayrılmayı düşünüyorum.ankarada ...

mery isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mery

Grafiker / Ankara

Alt 04-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba yaklaşık 5-6 yıldır grafik tasarım ile uğraşıyorum.ağırlıklı olarak corel draw ve photoshop kullanıcısıyım.ayrıca ındesıgn,frehand,ouark programlarına hakimim.matbaa ve ajans tecrübem var.şu an bir matbaada çalışıyorum ancak ayrılmayı düşünüyorum.ankarada grafikerlerin maaş,sigorta ve çalışma saati problemi var.heryerde mi böle bilemiyorum.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

baharrr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baharrr

Grafiker / Ankara

Alt 28-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Evet haklısın bende 5-6 yıldır ankarada bu işi yapıyorum ama nedense pek güvenilir bir firma bulamadım, çoğu ücretler konusunda problemli,çalışma saatleride çok sarkıyor,eğer yeni bir anne olmasaydım anında istanbula giderdim, hele freelance çalışmak çok çok problemli malesef.
comeon06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

comeon06

Grafiker / Ankara

Alt 28-04-2008 #3
o sorunlar her yerde aynı ankaraya mahsus değil arkadaşım tanışmak isterim bende grafikerim ****************** adresine eklersen sevinirim.
muammer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muammer

Grafiker / Ankara

Alt 23-09-2008 #4
[COLOR="Red"]mail adresi yasak [/COLOR] adresine CV gönderebilirmisiniz.
ympolat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ympolat

Hiç Biri / Ankara

Alt 13-12-2009 #5
merhaba mery
ben istanbuldan ankaraya geleli 7 ay kadar oldu. sitelerde açtığım işyerimi ostime taşıdım. katalok çalışmaları, web site çalışmaları ve müşteri için sunum yapabilecek çalışma arkadaşına ihtiyacımız var. mütedeyyin bir ortamda çalışmak istersen. MY DOOR OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ » Ana Sayfa - ********* mutlulukla kalınız. yemen mustafa polat
ozlem aslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozlem aslan

Grafiker / Ankara

Alt 13-12-2009 #6
İstanbul cok mu farklı olarak düşünüyorsun bahar arkadaş aynısı bence burda kal İSTANBULDA AYNI BENDE ORDAN GELDIM..BURDADA İŞ YOK

Tags
grafikerim, ankarada, aryorum