Grafikerim İş Arıyorum - Ankara

İş Arayan İlanları - Grafikerim İş Arıyorum - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Grafikerim İş Arıyorum - ANKARA Şehir: K.Maraş Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Crel Draw ve Photoshop İş deneyimi ve içeriği: 5 Yıldan beri Kahramanmaraş'ta grafiker olarak reklam ...

psikomanyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

psikomanyaq

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 13-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerim İş Arıyorum - ANKARA

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Crel Draw ve Photoshop

İş deneyimi ve içeriği: 5 Yıldan beri Kahramanmaraş'ta grafiker olarak reklam ajansında ve matbaa üzerinde çalışıyorum.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0545 780 67 03
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 15-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafikerim İş Arıyorum - Ankara - Grafikerim İş Arıyorum - Ankara ya da Grafikerim İş Arıyorum - Ankara da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafikerim İş Arıyorum - Ankara İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafikerim İş Arıyorum - Ankara | Grafikerim İş Arıyorum - Ankara

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap