Grafikerim İş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafikerim İş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul ...

Caylak90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Caylak90

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerim İş Arıyorum | Avrupa Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: MAC + PC Photoshop (İyi) İllustrator (Az) İndesing (iyi) Corel (Az) FreeHand (Az)

İş deneyimi ve içeriği: sürekli olarak insert yapan bir ajans ve matbaa ortamında çalıştım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali:

Referanslar: Hacegan Pide & Lahmacun Menü
http://www.grafikerler.net/zevk-alar...a-t158595.html
Rulo Laminasyon Sistemeleri Deneme katalog

İşle ilgili açıklama: Öncelikle şunu belirtmek isterim 1,5 yıl gibi bir süredir bu sektörün içindeyim ve sürekli kendini geliştirme gayreti içerisinde olan biriyim. kendimi geliştirmeye devam edebileceğim ve uzun süreli çalışabileceğim bir yer arıyorum.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafikerim İş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafikerim İş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafikerim İş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbulGrafikerim İş Arıyorum | Avrupa Yakası - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..