Grafikerim iş arıyorum - Dünya Geneli

Freelancer İş Arayanlar - Grafikerim iş arıyorum - Dünya Geneli ...

cangezer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cangezer

Grafiker / İzmir

Alt 02-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerim iş arıyorum

Program/Seviye: Photoshop - ileri
İllustrator - ileri
İndesign - İleri
Corel - ileri
After effect - orta seviye bilgim bulunmaktadır.

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Afiş,gazete,dergi,kartvizt,not defteri,albüm kapağı,kitap,takvim,kurumsal kimlik çalışmaları,ambalaj tasarımı,web sayfası arayüz tasarımı,etiket,araç giydirme tasarımı vb. gibi grafik tasarımın her alanında kendimi geliştirmiş bulunmaktayım.İşlerinizi en ilgili ve temiz biçimde teslim etmekteyim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 02-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Grafikerim iş arıyorum - Dünya GeneliGrafikerim iş arıyorum - Dünya GeneliGrafikerim iş arıyorum - Dünya GeneliGrafikerim iş arıyorum - Dünya Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap