Grafikerim, İş Arıyorum (İstanbul/Avrupa)

Sonuçlanan İlanlar - Grafikerim, İş Arıyorum (İstanbul/Avrupa) ...

BlackShadow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlackShadow(31)

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 27-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

2 Senelik kreatif ajans tecrübesi olan, bunun yanında insert ve katalog çalışmalarında aktif görev almış bir grafikerim. Macintosh ortamında Photoshop ve Freehand programları ile çalışıyorum. Ayrıca diğer konularda çok iyi seviye PC ve programları hakkında bilgim vardır. Web Tasarım konusunda bilgi sahibiyim. İstanbul / Avrupa yakasında, ekip arkadaşlarımla uyumlu çalışabileceğim, beraber güzel fikirler yaratabileceğimiz bir ajans arıyorum. İlgilenen ajanslara PM yolu ile cevap verilecektir, saygılar.

Bahadır Çınar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Grafikerim, İş Arıyorum (İstanbul/Avrupa) - Grafikerim, İş Arıyorum (İstanbul/Avrupa) ya da Grafikerim, İş Arıyorum (İstanbul/Avrupa) da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Grafikerim, İş Arıyorum (İstanbul/Avrupa) İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Grafikerim, İş Arıyorum (İstanbul/Avrupa) | Grafikerim, İş Arıyorum (İstanbul/Avrupa)

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
BlackShadow isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlackShadow(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-06-2009 #3
İlan an itibariyle günceldeğildir.