grafikerim iş arıyorum - İstanbul

İş Arayan İlanları - grafikerim iş arıyorum - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar grafikerim iş arıyorum Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: IN DESING = İYİ ILLISTRATOR = İYİ DREAMWEAVER = ORTA FLASH = ORTA 3D MAX = ORTA ...

lunar1990 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lunar1990

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

grafikerim iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:

IN DESING = İYİ
ILLISTRATOR = İYİ
DREAMWEAVER = ORTA
FLASH = ORTA
3D MAX = ORTA
PHOTOSHOP = ORTA
WORD = ORTA
EXCEL = ORTA
POWERPOİNT = ORTA
MOVİEMAKER = İYİ

İş deneyimi ve içeriği: iş deneyimim staj hariç yok

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

E-posta:

Telefon: 0531 582 43 42
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 11-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları grafikerim iş arıyorum - İstanbul - grafikerim iş arıyorum - İstanbul ya da grafikerim iş arıyorum - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | grafikerim iş arıyorum - İstanbul İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
grafikerim iş arıyorum - İstanbul | grafikerim iş arıyorum - İstanbul

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
euromis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

euromis

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-09-2011 #3
DETERJAN-KOZMETİK ÜRETİMİ VE İHRACATI YAPAN DIŞ TİCARET FİRMAMIZA GRAFİKER ALINACAKTIR.
EN AZ M.Y.O. MEZUNU PHOTOSHOP-FREEHAND-ILLISTRATOR PROĞRAMLARINI İYİ DERECEDE KULLANABİLEN PRATİK VE DİNAMİK ÇALIŞMA ARKADAŞI(ÜRÜN ETİKETİ VE DİZAYNINDA TECRÜBELİLER TERCİH EDİLECEKTİR-TECRÜBE 5-10 YIL)
İŞYERİ AVCILAR KOSKA FABRİKA ARKASINDA OLUP YOL SORUNU OLMAYAN VE ESNEK ÇALIŞMA SAATLERİNE UYAN ARKADAŞLARIN MÜRACATI DİKKATE ALINACAKTIR c.v.nizi gönderin
Bu mesajdan alıntı yap