Grafikerim İş arıyorum - İstanbul

Sonuçlanan İlanlar - Grafikerim İş arıyorum - İstanbul ...

uguraydin22 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguraydin22

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 14-05-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerim İş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
3ds Max

İş deneyimi ve içeriği: Kursları yeni tamamladım. Programlara tam hakimiyetim işe başladıktan kısa süre içinde gerçekleşecektir.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Kursları yeni tamamladım. Programlara tam hakimiyetim işe başladıktan kısa süre içinde gerçekleşecektir. Stajyer tercihimde olabilir. Programlara tam hakimiyetimden sonra uzun yıllar şirkete hizmet vermek isterim.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 16-05-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafikerim İş arıyorum - İstanbulGrafikerim İş arıyorum - İstanbulGrafikerim İş arıyorum - İstanbulGrafikerim İş arıyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

karakus5757 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakus5757

Baskıcı / İstanbul

iş ilanı

Alt 16-05-2013 #3
slm.içmekan kanvas baskıda çalışrmısınız tablo.istanbul bahçelievlerde.photoshop bilginiz nasıl.selamlar.siz ist.neresin de oturuyorsunuz

uguraydin22

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 17-05-2013 #4
Merhaba,
Gaziosmanpaşa'da oturuyorum. Kurslarım yeni bitti. Adobe Photoshop, ıllustrator dışında 3ds max eğitimide aldım. Programlara tam hakimiyetim işe başladıktan kısa süre içinde gerçekleşecektir. Grafik alanında ihtiyac varsa seve seve görüşmek isterim.
turan8586 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turan8586

Hiç Biri / İstanbul

Alt 03-06-2013 #5
Merhabalar Gazismanpaşa da Dijital baskı işi yapmaktayız corel draw ve photshop bilen personel alınacaktır. İlgilenirseniz aşağıdaki telefon numarasında ulaşabilirsiniz.

Tel:*********

uguraydin22

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 06-06-2013 #6
merhaba.Corel bilgim çok fazla yoktur. bilgim daha çok adobe ıllustrator ve photoshop üzerinedir.