Grafikerim, iş arıyorum - İzmir

İş Arayan İlanları - Grafikerim, iş arıyorum - İzmir ...

snb isimli Üye şimdilik offline konumundadır

snb

Grafiker / İzmir

Alt 06-04-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Grafikerim, iş arıyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Corel Draw (İyi), Photo Shop (İyi), Illustrator (İyi), Indesign (İyi), Maya (Orta), Word (İyi), Excel (İyi).

İş deneyimi ve içeriği: 2005'ten beri çeşitli reklam ajanslarında grafiker olarak çalıştım. Ayrıca freelance projelerim oldu.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Evli

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Herhangi bir ofset, dijital veya serigraf baskı işinin tasarımı, montajı ve filme hazır hale getirilmesi konusunda görev yaptım. Gerektiği takdirde büro içi organizasyona yardımcı oldum. Şuan uzun süre çalışabileceğim bir firma arıyorum, uzun süre çalışmak istediğim için cumartesi günleri çalışmayacağım bir firma arayışındayım. İlgilenen firmalara detaylı cv ve çalışmalarımdan örnekler gönderirim.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 06-04-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafikerim, iş arıyorum - İzmirGrafikerim, iş arıyorum - İzmirGrafikerim, iş arıyorum - İzmirGrafikerim, iş arıyorum - İzmir

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Karaeski isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karaeski

Grafiker / Muğla

Alt 06-04-2013 #3
Bodrumda çalışmayı düşünürmüsünüz?
Bu mesajdan alıntı yap
ayfaayfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayfaayfa

Hiç Biri / İzmir

Alt 07-04-2013 #4
iritibata gecerseniz sevinirim . izmir bayraklı 0506 449 65 48
Bu mesajdan alıntı yap
kyzikos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kyzikos

Hiç Biri / İzmir

İş ilanınız Hk.

Alt 09-04-2013 #5
....

' ayrıntılı cv nizi gönderirseniz seviniriz...saygılarımızla...
Bu mesajdan alıntı yap
madboy1977 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

madboy1977

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 04-05-2013 #6
cv atarsanız degerlendşrmeye alabiliriz iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

snb

Grafiker / İzmir

İş arıyorum - İzmir

Alt 11-05-2013 #7
İş arıyorum

Program/Seviye: Pc'de Illustrator (İyi), Corel Draw (İyi), Photo Shop (İyi), In Design (İyi), Word, Excel.

İş deneyimi ve içeriği: Merhaba, 2005'ten bu yana reklam ajanslarında grafiker olarak çalışmaktayım. İlgilenen firmalara portföy ve ayrıntılı cv gönderirim.

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Herhangi bir ofset, dijital veya serigraf baskı işinin tasarımı, montajı ve filme hazır hale getirilmesi şeklinde görev aldım.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
pisyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pisyar

Eğitimci / İzmir

Alt 13-05-2013 #8
Grafikerim, iş arıyorum

Program/Seviye: Corel Draw (İyi), Photo Shop (İyi), Illustrator (İyi), Indesign (İyi), Maya (Orta), Word (İyi), Excel (İyi).

İş deneyimi ve içeriği: 2005'ten beri çeşitli reklam ajanslarında grafiker olarak çalıştım. Ayrıca freelance projelerim oldu.

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Herhangi bir ofset, dijital veya serigraf baskı işinin tasarımı, montajı ve filme hazır hale getirilmesi konusunda görev yaptım. Gerektiği takdirde büro içi organizasyona yardımcı oldum. Şuan uzun süre çalışabileceğim bir firma arıyorum, uzun süre çalışmak istediğim için cumartesi günleri çalışmayacağım bir firma arayışındayım. İlgilenen firmalara detaylı cv ve çalışmalarımdan örnekler gönderirim.

E-posta:
Görüşmek istiyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap

snb

Grafiker / İzmir

Alt 21-06-2013 #9
İlanım günceldir. Alerjik bronşit olduğum için sigara içilmeyen, boya kokusu, solvent vb maddelerin kullanılmadığı bir reklam ajansında iş arıyorum, iyi günler.
Bu mesajdan alıntı yap

snb

Grafiker / İzmir

Alt 22-07-2013 #10
İlanım günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları