Grafikerim İş Arıyorum | Kadıköy

Sonuçlanan İlanlar - Grafikerim İş Arıyorum | Kadıköy Sponsorlu Bağlantılar İlanın geçerliliği bitmiştir. Grafikerim İş Arıyorum | Kadıköy Şehir: İstanbul Aranan Şehir: İstanbul Cinsiyet: Bayan Program/Seviye: Photoshop : İyi Indesign : İyi Illustrator : İyi Freehand : İyi ...

mrlkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mrlkk

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlanın geçerliliği bitmiştir.

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
Photoshop : İyi
Indesign : İyi
Illustrator : İyi
Freehand : İyi

HTML / CSS : Orta
Dreamweaver : Orta

İş deneyimi ve içeriği: 3 senedir freelance grafik tasarımcı olarak çalışıyorum.
1 sene boyunca, her ay yayınlanan dergide görsel yönetmen olarak çalıştım ; derginin tüm görsel düzenlemeleri, dizgi ve mizanpajını yaptım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu:

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Örnek çalışmalarıma ve portfolyoma meralkeskin.com sitesinden ulaşabilirsiniz.

İşle ilgili açıklama: Web sitesi arayüzü tasarımı, katalog, broşür, e-bülten tasarımları, kartvizit ve kurumsal kimlik tasarımları, logo gibi şirketiniz için hazırlanacak tüm görsel çalışmaları yaparım.

Renk kullanımları, tasarım öğelerinin görsel bütünlüğü gibi konularda iyi olduğum inancındayım.

Diğer sorularınız için mail adresime mail atarak iletişime geçerseniz sevinirim.

E-posta:*********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 14-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Grafikerim İş Arıyorum | KadıköyGrafikerim İş Arıyorum | KadıköyGrafikerim İş Arıyorum | KadıköyGrafikerim İş Arıyorum | Kadıköy

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

maximum3334 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maximum3334(47)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-06-2013 #3
....
Merhaba,
Katalog, broşür çalışmalarınızdan örnek yollar mısınız tarzını görmek istiyorum
Kolay gelsin
Ali Sakar *********
sthalil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sthalil

Yrd. Grafiker / Mersin

Alt 07-12-2013 #4
** adresinden veya ** 'dan skype yoluyla ulaşırmısınız freelance çalışan ekibim var proje bazlı çalışabiliriz.
denizdp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizdp

Baskıcı / İstanbul

Alt 12-12-2013 #5
selam
meral hanım biz dijital baskı alanında faliyet göstermekteyiz yerimiz anadolu yakası maltepede
cv armanız mümkünmü mailimiz *********
deryaonur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deryaonur

Grafiker / İstanbul

Alt 13-12-2013 #6
cv atarmısınız
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 09-01-2014 #7
Hayırlısı Olsun